Royal_ikona
W Hotelu Royal ostatnio dużo zmian - m.in nowa kawiarnia na Plantach pod Wawelem - Royal Art Cafe
Monika Mista
30/11/2011

Royal Art Cafe – kawa na Plantach

Royal Art Cafe to najnowsza „perełka” Hotelu Royal w Krakowie. To kameralna i bardzo klimatyczna kawiarnia tuż przy krakowskich Plantach od strony Wawelu – idealna na biznesowe spotkania lub spokojne przyjacielskie „pogaduchy”

To miejsce, w którym również w samotności można dobrze spędzić czas, zagłębiając się w lekturę lub przenosząc pracę z biura na inny – bardziej neutralny grunt. Z kolei panowie chętnie przychodzą do kawiarni na bilarda lub na gry zespołowe np.: szachy, ruletka oraz na sportowe wydarzenia na małym i większym ekranie. Oprócz tego, że każdy czuje się tam po prostu dobrze,  do dyspozycji gości są różnego rodzaju drinki, kawy oraz największy wybór whisky w Krakowie.

Fantastyczna lokalizacja lokalu sprawia, że można z niego także skorzystać przy organizacji mini konferencji, integracyjnych spotkań firmowych lub przyjęć okolicznościowych.  Odległość od historycznej dzielnicy Kazimierz, albo od Rynku Głównego to zaledwie kilkaset metrów. Lokal jest klimatyzowany, ma dwie sale i łącznie może pomieścić około 100 osób, posiada rzutniki, plazmy i profesjonalne nagłośnienie.

Adres:

Royal Art Cafe
ul. Gertrudy 26-29, Kraków
(kawiarnia przy Hotelu Royal)
Tel: 12 618-40-41 (rezerwacje)

UWAGA !!! Na hasło EksMagazyn – 10% zniżki w Royal Art Cafe !

Royal_ikona
Royal_ikona

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.