beautiful sexy young woman in gym
Ela Makos
03/03/2017

Rusza FIT Akademia Jacka Bilczyńskiego

Już w pierwszy weekend marca 2017 roku, w Krakowie, startuje FIT Akademia Jacka Bilczyńskiego 2017 – cykl 11 spotkań, które odbędą się w całej Polsce. Akademia przeznaczona jest dla wszystkich, którzy interesują się zdrowym stylem życia, dietą oraz aktywnością fizyczną i chcą poszerzać swoją wiedzę w tym zakresie!

Jak co roku, tak i tym razem cykl 2-dniowych szkoleń i seminariów dedykowanych trenerom, dietetykom i pasjonatom dbającym o żywienie i sylwetkę, odbędzie się w największych miastach w Polsce. Jacek Bilczyński, od ponad 5 lat najbardziej merytoryczny promotor zdrowego stylu życia w Polsce, edukator i specjalista w zakresie zdrowego żywienia i bezpiecznej aktywności fizycznej, spotka się z tymi, którzy chcą poszerzać swoją wiedzę i zdobywać nowe umiejętności.

Szkolenia odbywają się w największych polskich miastach, takich, jak Warszawa, Kraków, Poznań, Wrocław, Gdynia, Katowice czy Łódź. – W tym roku czeka na Was 10 godzin wykładów z zakresu zdrowego żywienia i aktywności, starałem się, by tematy z poprzednich edycji się nie powtarzały, poza tym, zarówno dieta jak i ćwiczenia wymagają ciągłego doskonalenia się, śledzenia światowych trendów i badań, mam więc nadzieję, że każdy, kto pojawi się na szkoleniu, będzie z niego zadowolony – mówi Jacek Bilczyński.

W związku z ogromnym zainteresowaniem szeroko rozumianymi tematami „fitnessowymi”, Jacek Bilczyński objeżdża Polskę, aby szerzyć wiedzę z zakresu żywienia i aktywności. Ciekawostką jest, że to tak naprawdę jedna z niewielu okazji, kiedy jego fani będą mogli poznać i posłuchać go osobiście, gdyż obowiązki redaktora naczelnego FIT Magazynu i najpopularniejszego merytorycznego promotora zdrowego stylu życia sprawiają, że nie pracuje indywidualnie z pojedynczymi osobami.

Partnerami tegorocznej FIT Akademii są następujące marki: firma Komplet z produktami Żytniak CL i ProBody, firma Garmin Polska, marka DAFI, marka HMS. Oficjalnym patronem Akademii jest FIT Magazyn, a także Głos Seniora, portal wydarzysie.pl, portale: Lifestyle Coach, Sukces Jest Kobietą oraz Dzień Mężczyzny.

Szczegółowy plan FIT Akademii oraz zasady uczestnictwa w niej znaleźć można na stronie: www.fitakademia.com.pl.Więcej o Partnerach FIT Akademii:

1. FIRMA KOMPLET Polska

2. Marka HMS

3. GARMIN POLSKA

4. Batiste – Suchy Szampon

5. DAFI

Krakowskie szkolenie odbędzie się 4 i 5 marca w Hotelu CITY SM.

Harmonogram zajęć:

Dzień 1

- Strategia planowania żywienia

- Makroskładniki pokarmowe

Skrótowe omówienie roli i znaczenia poszczególnych makroskładników

- Praktyka doboru makroskładników i modelu żywienia w zależności indywidualnych predyspozycji, somatotypu i poziomu aktywności

- Przydatność wybranych modeli żywienia w okresie budowania masy mięśniowej/spalania tkanki tłuszczowej

- Rola poszczególnych makroskładników oraz kalorii i umiejętny ich rozkład w okresie budowania masy mięśniowej/spalania tkanki tłuszczowej

- Żywienie około-wysiłkowe

- Bezpieczna redukcja u kobiet

- Żywieniowe mity

Dzień 2

- Strategia planowania treningu

- Składowe planu treningowego

Periodyzacja jako element niezbędny w planie treningowym, rodzaje periodyzacji.

- Hipertrofia czym jest i jakie są jej rodzaje?

Intensywność/Objętość/Częstotliwość

- Istotne elementy w procesie spalania tkanki tłuszczowej

- Plan treningowy w praktyce

- Przykładowe rozwiązania w okresie budowania masy mięśniowej i spalania tkanki tłuszczowej

- Ćwiczenia alternatywne

- Mobilność i stabilność jako kluczowe elementy większości dyscyplin sportowych

- Treningowe mity

- Wybrane aspekty suplementacji w przypadku budowy masy mięśniowej oraz spalania tkanki tłuszczowej

beautiful sexy young woman in gym
beautiful sexy young woman in gym

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.