sakura_ikona
Największym hitem Sakura Dance & Beauty jest pedicure z rybkami gara ruffa
Redakcja
01/06/2011

Sakura Dance & Beauty – delikatność i rytm ciała

Sakura w języku japońskim oznacza kwiat wiśni. Dlatego Sakura Dance & Beauty – to miejsce, w którym cząstkę tego, co japońskie przeniesiono na grunt polski. Nie tylko wystrój wnętrza nawiązuje stylistyką do wnętrz Dalekiego Wschodu. Precyzja, dokładność, profesjonalizm – te cechy niezmiennie kojarzą się z japońską kulturą i są jednocześnie dewizą Sakura Dance & Beauty

Miejsce tworzą: profesjonalna szkoła tańca z najlepszą kadrą instruktorów w Krakowie oraz gabinety kosmetyczne, masażu oraz salon fryzjerski.

Harmonia ciała i umysłu to piękno, a zabiegi kosmetyczne, masaże, taniec, to przejaw dbałości o nie. Sakura Dance & Beauty zostało stworzone po to, by dbać o piękno –  by w natłoku codziennych obowiązków znaleźć chwilę tylko dla siebie.

W salonie wykonuje się zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, relaksacyjne, pielęgnacyjne oraz fryzjerskie. Wszystkie zabiegi odbywają się na bazie profesjonalnych kosmetyków: Joico (w salonie fryzjerskim), Guinot (w salonie kosmetycznym), Dermika (w gabinecie do masażu), OPI, Dior (manicure & pedicure). Prawdziwym hitem Sakury jest pedicure z rybkami garra rufa, manicure japoński, depilacja pastą cukrową, a także niesamowicie relaksujące zabiegi na ciało.

ADRES:
Sakura Dance & Beauty
ul. Mogilska 69 A, Kraków
Tel: 12 294 90 32 (beauty salon:)/
607 030 055 (dance/fitness)

Szczegółowa oferta jest dostępna na: www.sakuracenter.com

sakura_ikona
sakura_ikona

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.