scandia4
magda
01/03/2013

Scandia Cosmetics: piękno z natury

Neutralne, ekologiczne, nie testowane na zwierzętach. A co najważniejsze – naturalne. Już od 30 lat firma Scandia Cosmetics stara się sprostać wymaganiom klientów jednocześnie trzymając się najwyższych standardów produkcji

Scandia Cosmetics to przebadane, najwyższej jakości kosmetyki kąpielowe jak mydła naturalne, bio mydła, sole i kozie mleko do kąpieli, kremo – żele i płyny pod prysznic na bazie solanki jodowo- bromowej, olejki, a także kosmetyki pielęgnacyjne jak kremy do twarzy, kremy do rąk,  do stóp, maseczki do twarzy.

- Nasze produkty cechuje wysoka jakość wykonania, jak również estetyka opakowania, w dużej mierze oparta na naturze i ekologii. Wszystkie kosmetyki produkowane przez Scandia Cosmetics  są wytwarzane według naszych pomysłów, własnych receptur, zgodnie  z zachowaniem dobrej praktyki produkcyjnej i spełniającymi wszystkie wymagania obowiązujących przepisów prawnych. Są neutralne, ekologiczne, nie testowane na zwierzętach, nie zawierają organizmów modyfikowanych genetycznie – wylicza przedstawicielka Scandia Cosmetics. – Dziś z dumą możemy stwierdzić, że przez 30 lat udowadniamy, iż najnowsze osiągnięcia światowej kosmetyki mogą być łatwo dostępne dla polskich klientów – dodaje.

Jako jedna z nielicznych firm w Polsce Scandia Cosmetics posiada własną linię do produkcji mydła. Produkty firmy z linii profesjonalnej można znaleźć w gabinetach SPA, salonach masażu czy salonach kosmetycznych. To  kompleksowe i w pełni profesjonalne rytuały relaksująco, oczyszczająco, regenerujące. Wykonywane są na kosmetykach naturalnych z zastosowaniem eco certyfikowanych olejków roślinnych (arganowy, macadamia, masło shea) produkowanych pod marką The Secret Soap Store.

- Nasze starania zostały docenione przez klientów, otrzymaliśmy tytuł Doskonałość Roku 2011 Twój Styl za SPA MASŁO do ciała pomarańczowe, antycellulitowe ze świeżym sokiem cytrusowym w kategorii kosmetyków profesjonalnych, natomiast arganowe masło do ciała otrzymało certyfikat Instyle Best Beauty Buys 2012 w kategorii ciało – pielęgnacja – mówi przedstawicielka Scandia Cosmetics.

Produkty Scandia Cosmetics dostępne są w sklepach z naturalnymi kosmetykami, w salonach kosmetycznych w sklepach Super Pharm, a także w sklepie internetowym www.SPAkosmetyki.pl. Więcej na www.scandiacosmetics.pl

scandia4
scandia4

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.