diego dalla palma professional
Ela Prochowicz
15/07/2014

Strategia dla pięknego ciała

Każda z nas pragnie mieć piękne, gładkie ciało, ale co zrobić, gdy sezon letni w pełni? Innowacyjny program pielęgnacji Diego Dalla Palma Professional RVB Skin Lab, który jest połączeniem profesjonalnych zabiegów oraz domowej pielęgnacji, zapewni Ci jędrne ciało w niespełna cztery tygodnie

Nowa linia kosmetyków i zabiegów do ciała Diego Dalla Palma w ciągu miesiąca zapewni efekt zachwycającej, wymodelowanej sylwetki. Pomoże zlikwidować cellulit i miejscowy nadmiar tkanki tłuszczowej oraz zapobiec poluźnieniu skóry. Na kurację składa się zestaw kosmetyków do samodzielnego stosowania w czterech etapach oraz profesjonalne zabiegi wyszczuplające, którym można poddać się w gabinecie. Preparaty zabiegowe oraz kosmetyki do domowej pielęgnacji zawierają cenne składniki aktywne: HD BODYFIT™, kofeinę, escynę, heksapeptyd-39, kompleks Slim Designer oraz kompleks In-Tense.

„Pobudzenie”
Pierwszym krokiem do pięknej sylwetki jest faza drenująca, która pobudza mikro-krążenie w tkankach skóry oraz usuwa nadmiaru wody z organizmu. Bogaty w escynę i kofeinę krem drenujący oczyszcza tkanki i przygotowuje ciało do następnych etapów kuracji. Stosuje się go wieczorem, nakładając okrężnymi ruchami od kostek w kierunku brzucha, koncentrując się na miejscach najbardziej dotkniętych przetrzymywaniem wody. Produkt może wywołać chwilowe, lekkie zaczerwienienia skóry wynikające z reaktywowania mikro-krążenia.

„Zdmuchnij swój cellulit”
Kolejnym etapem jest faza anty-cellulitowa redukująca pomarańczową skórkę. Preparat, bazujący na heksapeptydzie-39, kontynuuje stymulowanie mikro-krążenia i zapobiega formowaniu się nowych komórek tłuszczowych. Modeluje i wygładza powierzchnię skóry. Krem stosuje się wieczorem, tak samo, jak preparat drenujący.

Podczas tej fazy zaleca się zabieg intensywnie zwalczający cellulit, który usuwa nadmiar płynów i toksyn oraz zapobiega formowaniu się nowych komórek tłuszczowych. Podczas zabiegu stosuje się modelujący bandaż termo-aktywny, który ma zapewnić uzyskanie sylwetki o bardziej harmonijnych i wyrzeźbionych kształtach. Aplikowany jest także krem drenujący oraz szokowa ampułka drenującą, zawierające szlam morski, który pobudza mikro-krążenie i usuwa nadmiar toksyn. Na miejsca krytyczne nakładana jest maska nośnikowa bogata w substancje stymulujące ułatwiające transport składników aktywnych.

„Pułapka na tłuszcz”
Następnie stosuje się krem redukujący, bogaty w kompleks Slim Designer, który zwalcza istniejący już tłuszcz i pomaga odzyskać smukłą sylwetkę. Preparat należy stosować rano, koncentrując się na miejscach najbardziej dotkniętych nagromadzonym tłuszczem. Wyszczuplanie polega na kosmetycznym działaniu modelującym, które nie pociąga za sobą utraty wagi.

Trzeci tydzień to także czas na zabieg wyszczuplający, który pomaga walczyć z miejscowym gromadzeniem się tkanki tłuszczowej i przemodelowuje kontury ciała. Stosowany tutaj fluid do masażu miejsc z tkanką tłuszczową zapobiega rozwojowi nowych komórek tłuszczowych, głównie na brzuchu, udach i biodrach. Preparat ten „kształtuje ciało na nowo”.

„Jędrniejsza niż kiedykolwiek”
Ostatnią fazą jest etap ujędrniający. Jest on uwieńczeniem wyszczuplania i modelowania sylwetki. Uelastycznia oraz przywraca napięcie i gładkość ciała. Krem stosuje się rano, na całe ciało przy pomocy lekkiego masażu.

Profesjonalny zabieg ujędrniający, dzięki kompleksowi IN-Tense, zwalcza poluźnienia skóry oraz przywraca ciału elastyczność i gładkość. Podczas zabiegu stosowane są: szokowa ampułka napinająca oraz ujędrniająca, bogaty w kwas hialuronowy, wzmacniający fluid do masażu oraz ujędrniająca woalka, a także zwierający składnik NoStria, krem wzmacniający z efektem liftingu.

Ta doskonale zrównoważona, czteroetapowa kuracja szokowa z synergistycznymi i uzupełniającymi się recepturami jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które borykają się z cellulitem i poluźnieniem skóry. Program Diego Dalla Palma Professional RVB Skin Lab pozwala osiągnąć efekt pięknej i zadbanej sylwetki w niedługim czasie.

diego dalla palma professional
diego dalla palma professional

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.