sunwards
Karina Maciorowska
06/07/2015

SUNWARDS – LATO Z SYNCHROLINE!

W swoim portfolio SYNCHROLINE proponuje aż 16 produktów dopasowanych do każdego rodzaju skóry podczas ekspozycji na promieniowanie słoneczne- od produktów z SPF 50+ zapewniających maksymalną ochronę skóry twarzy i ciała, po takie z mniejszym faktorem – jak SPF 15 skierowane dla miłośników posiadania pięknej opalenizny.

W preparatach SYNCHROLINE SUNWARDS zastosowano unikalną TECHNOLOGIĘ SYNCHROBLOCK – umożliwiającą powstrzymanie przenikania cząsteczek filtrów chemicznych do głębszych warstw skóry. Gwarantuje to pozostanie ich na powierzchni, co w efekcie zapobiega podrażnieniom. Dodatkowo technologia ułatwia przenikanie pozostałych składników aktywnych zawartych w produktach, tj.: kwas hialuronowy ( działanie nawilżające) i MSM ( działanie łagodzące, przeciwzapalne i antyoksydacyjne przewyższające w skuteczności wit. C). Poza tym chroni DNA komórek, zabezpiecza filtry zawarte w preparatach przed destabilizacją spowodowaną działaniem promieni UV, przez co zachowują one na dłużej swoje właściwości ochronne.

W swojej ofercie SYNCHROLINE proponuje kremy z najwyższą ochroną przeciwsłoneczną, dopasowane zarówno do potrzeb skóry suchej: SUNWARDS face cream SPF50+ jak i mieszanej/tłustej: SUNWARDS fluid emulsion SPF50+ w formie lekkiej, komfortowej emulsji. Dodatkowo w gamie znajduje się emulsja koloryzująca o delikatnej konsystencji SUNWARDS Face cream Teinte’e Dore’ 50+, która ujednolica koloryt skóry i optycznie wyrównuje jej niedoskonałości.

Wysoką ochronę przeciwsłoneczną zapewnią preparaty z SPF30. Znajdą się tu SUNWARDS face cream SPF 30, SUNWARDS sensitive skin SPF30, który dzięki składnikom aktywnym łagodzi podrażnienia, niweluje rumień oraz SUNWARDS face cream teintee SPF30 z delikatnym kolorem. Na szczególna uwagę zasługuje SUNWARDS SPF30 Anti-Wrinkle.Dzięki zawartości składników antyoksydacyjnych i kwasu hialuronowego o zróżnicowanej wielkości cząsteczek, ułatwione jest jego przenikanie w głębsze warstwy skóry, dzięki czemu preparat posiada nie tylko właściwości ochronne, ale także przeciwstarzeniowe.

Na słoneczne dni dla osób borykających się z cerą tłustą najodpowiedniejszy będzie SUNWARDS face cream for oil skin SPF30. Zapewni wysoką ochronę przeciwsłoneczną. Natomiast połączenie cytrynianu trietylu i mleczanu cynku zmniejszy wytwarzanie sebum i umożliwi zmatowienie skóry.

Dla miłośniczek złocistej opalenizny SYNCHROLINE proponuje preparaty przeznaczone do pielęgnacji skóry twarzy i ciała SUNWARDS Tan Booster face cream SPF15 oraz SUNWARDS Tan Booster body spray SPF15. Preparaty te, poprzez zawartość pochodnej tyrozyny, przyspieszają opalanie oraz zapewniają umiarkowaną ochronę przed promieniowaniem UVA i UVB.

Do ochrony całego ciała SYNCHROLINE oferuje SUNWARDS body spray SPF 50+ oraz SUNWARDS body spray SPF 30. Oba preparaty silnie łagodzą i eliminują zaczerwienia. Lekka, przyjemna konsystencja oraz formuła sprayu, umożliwiają wygodną i równomierną aplikację.

Z myślą o najmłodszych SYNCHROLINE stworzyło gamę SUNWARDS baby spray SPF 50+ o właściwościach łagodzących i nawilżających oraz SUNWARDS AFTER SUN baby spray o działaniu kojących i regenerującym.

Warto pamiętać o pielęgnacji skóry po słonecznej ekspozycji. SYNCHROLINE zaleca SUNWARDS After Sun face cream oraz SUNWARDS After Sun body spray. Preparaty zawierają składniki nawilżające, łagodzące oraz niwelujące uczucie pieczenia i napięcia skóry. Dodatkowo opóźniają złuszczanie naskórka, dzięki czemu na dłużej utrzymują piękną opaleniznę.

sunwards
sunwards

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.