Rice_Force2
Kalina Samek
23/07/2014

Test kosmetyków RICE FORCE

Kosmetyki Rice Force to gama produktów do pielęgnacji twarzy, których działanie, a co za tym skuteczność oparto na ekstrakcie z japońskiego ryżu. Dziennikarka EksMagazynu przez 10 dni testowała produkty, których od 2000 r. sprzedano 10 milionów buteleczek!

Do redakcji EksMagazynu dotarły produkty z podstawowej linii kosmetyków czyli Deep Moisture Lotion, Deep Moisture Essence oraz Deep Moisture Cream, a także z linii towarzyszących Make Up Remover , Mild Face Wash oraz UV Protect Milk. Kosmetyki RICE FORCE są bezzapachowe, nie zawierają barwników, ani składników ropopochodnych, nie są testowane na zwierzętach, w składzie nie znajdziemy chemikaliów, a proces ich powstawania odbywa się poprzez naturalne reakcje chemiczne, np. fermentację (trwa 90 dni). Są hipoalergiczne, nie zawierają alergenu, który najczęściej powoduje alergię na ryż).

Ekstrakt nr 11

Czym kosmetyki RICE FORCE wyróżniają się na tle innych produktów nawilżających? Ich skuteczność oparta jest na ekstrakcie pozyskanym z ryżu. „Rice Power® Extract No.11″. To on sprawia, że kosmetyki nawilżają dwa razy skuteczniej niż tradycyjne produkty nawilżające. Dzięki ekstraktowi kosmetyki wnikają głęboko do skóry właściwej, co sprzyja poprawie naturalnej zdolności do zatrzymywania w skórze wody i produkcji ceramidów (naturalny składnik lipidów skóry). Kiedy kosmetyki stosowane są regularnie a metabolizm skóry wraca do normy, nabywa ona naturalnej zdolności do ochrony przed zanieczyszczeniami, alergenami, promieniami UV oraz innymi niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. Ekstrakt został oficjalnie opatentowany przez japońskie Ministerstwo Zdrowia w 2011 roku.

Test kosmetyków RICE FORCE

Codzienną, wieczorną pielęgnację skóry zaczynam od zmycia makijażu produktem RICE FORCE Make Up Remover. Kosmetyk do demakijażu wygląda jak żel i w pierwszej chwili nie za bardzo wiadomo co z nim począć. W żadnym wypadku nie należy najpierw dodawać wody! Należy najpierw rozsmarować produkt na miejsca pokryte makijażem a następnie chwilę odczekać, następnie należy opłukać twarz wodą. Powstanie biała emulsja, która zmyje resztki make-upu.

Następnym etapem jest użycie Mild Face Wash czyli emulsji do mycia twarzy. W pierwszej chwili ma się wrażenie, że to krem! Ale po dodaniu odrobiny wody zmienia on stan w płynny i w niewielkim stopniu się pieni, co ułatwia rozprowadzenie go po twarzy. Już po użyciu dwóch kosmetyków RICE FORCE ma się wrażenie głębokiego odświeżenia.

Następnie pora na Deep Clear Lotion – to głęboko nawilżający, przezroczysty płyn, który aplikujemy zaraz po umyciu twarzy. Wystarczy użyć zaledwie 3-5 kropel. Skóra odczuwa natychmiastowy efekt nawilżenia, który można porównać do uczucia, zaraz po przetarciu twarzy tonikiem. Za taki zabieg z pewnością będzie nam wdzięczna zwłaszcza skóra sucha. Kolejnym krokiem jest aplikacja Deep Moisture Essence na okolice oczu oraz ust. To skoncentrowana forma kosmetyku przeznaczona do stosowania na wspomniane, newralgiczne partie twarzy gdzie skóra jest cieńsza a zmarszczki pojawiają się częściej i są bardziej widoczne.  Pielęgnację kończy naniesienie na całą twarz Deep Moisture Cream, kremu, który można stosować zarówno w dzień, jak i na noc. Krem należy nanieść także na szyję, a resztki na dłonie. Ten sam rytuał należy powtarzać zarówno podczas porannej, jak i wieczornej pielęgnacji skóry twarzy. Na dzień, zanim naniesiemy makijaż warto użyć UV Protect Milk, mleczka z filtrem 25, które stanowi doskonałą bazę pod makijaż, a w dodatku chroni przed szkodliwymi promieniami UV.

Efektów stosowania kosmetyków, naturalnie poza ogromnym uczuciem świeżości, nie widać po kilku pierwszych użyciach, ale zmiany widać już po tygodniu. Skóra jest bardziej nawilżona i sprężysta. Używaniu kosmetyków za każdym razem towarzyszy bardzo przyjemne uczucie odświeżenia. Każdy z produktów ma idealną konsystencję, w zależności od tego do czego jest przeznaczony. Wszystkie produkty nadają się do dziennej, jak i wieczornej pielęgnacji. Po rozprowadzeniu nie zostawiają tłustej maski, ale też nie ściągają skóry. Już po tygodniu stosowania skóra wydaje się jaśniejsza i bardziej promienna, a zmarszczki mimiczne, jakby mniej widoczne, nawet przy uśmiechu.

Zgodnie z zapewnieniami producenta kosmetyki RICE FORCE nie wywołały u mnie żadnej reakcji alergicznej. Czuć delikatny, ale bardzo neutralny(pochodzący zapewne z ryżowego ekstraktu) zapach. Plus należy się także za bardzo ładne, estetyczne, granatowe opakowania.

Gdzie kupić kosmetyki RICE FORCE?
Kosmetyki RICE FORCE są teraz dostępne dla Polek! Adres sklepu internetowego, który obsługuje klientki na terenie całej Europy: www. riceforce.eu. Obsługa w języku polskim. Czas dostawy 2-5 dni. Płatność: PayPal, karta kredytowa lub debetowa, przy odbiorze.

Więcej informacji na www.riceforce.eu

Rice_Force2
Rice_Force2

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.