urodaikonanowe123
Redakcja
03/08/2014

Thermalifting Zaffiro

Thermalifting Zaffiro jest zabiegiem odmładzającym, poprawiającym kondycję skóry twarzy oraz ciała. Urządzenie, które stosuje się do jego przeprowadzenia, emituje promieniowanie podczerwone IR, o specjalnie dobranej długości fal, które poprzez podgrzewanie włókien kolagenowych, obkurcza włókna do ich pierwotnego kształtu i długości, dzięki czemu powoduje efekt odmłodzenia

Skóra odzyskuje elastyczność i napięcie, zostaje zagęszczona, a zmarszczki widoczne przed  zabiegiem znacznie się spłycają i zostają wygładzone. Fale podczerwone również pobudzają i stymulują fibroblasty do produkcji nowych włókien kolagenowych o około 30 proc., dzięki czemu efekt liftingu jest znacznie bardziej widoczny.
Dzięki zastosowaniu technologii Zaffiro w naszym Instytucie z dużym powodzeniem niwelujemy opadające policzki, obwisłość skóry twarzy oraz poprawiamy jej owal. To samo dotyczy braku jędrności i napięcia skóry na całym  ciele. Dzięki nowoczesnej technologii Zaffiro jest w stanie poprawić zarówno kondycję fizyczną skóry jak i jej estetykę co skutkuje zadowoleniem klientów i poprawą ich ogólnego samopoczucia.

Zabieg przeprowadzany jest przez naszych specjalistów kosmetologów, którzy na wybrany obszar skóry nakładają specjalny żel, mający za zadanie chronić naskórek oraz wspomagać pracę głowicy urządzenia. Pierwsza faza zabiegu rozpoczyna się od schłodzenia skóry, które przygotowuje jej warstwy do działania promieniowania IR. Następnie zawarty w
skórze właściwej kolagen zostaje stopniowo podgrzany, a wierzchnia warstwa skóry ponownie chłodzona. Druga faza zabiegu obejmuje łagodzący oraz relaksujący miejscowy masaż coolerem, którego temperatura wynosi od 0 do 20 stopni Celsjusza.

Efekt odmłodzenia można zauważyć już po pierwszym przeprowadzonym zabiegu, jednak rezultaty końcowe obserwuje się dopiero w okresie od 3 do 6 miesięcy po zakończeniu terapii, która z reguły składa się z serii zabiegów, uzależnionych od wyjściowej kondycji oraz właściwości skóry. Najczęściej terapia obejmuje od 2 do 6 zabiegów, a końcowy efekt utrzymuje się od jednego roku do dwóch  lat.
Thermalifting Zaffiro jest zabiegiem lunchowym, czyli po jego przeprowadzeniu można od razu wrócić do normalnej, codziennej aktywności. Skóra może być jedynie lekko zarumieniona i rozgrzana. Efekt zabiegu wzmacniają zabiegi z witaminą C.

Zabiegowi Zaffiro nie powinny poddawać się osoby w ciąży, karmiące piersią, chorujące na choroby nowotworowe, posiadające metalowe implanty w okolicy zabiegowej, posiadające rozrusznik serca, stosujące sterydowe i niesterydowe leki przeciwzapalne oraz chorujące na choroby autoimmunologiczne. Należy również pamiętać o zachowaniu odstępu 2 tygodni pomiędzy zabiegami medycyny estetycznej z zastosowaniem złotych nici, wypełniaczy na bazie kwasu hialuronowego oraz botoksu a Zabiegiem Zaffiro. Przed wykonaniem każdego zabiegu nasi kosmetolodzy przeprowadzają dokładny wywiad zdrowotny z klientem a w razie potrzeby dodatkowej konsultacji udziela lekarz medycyny estetycznej.

W Instytucie Dermedik kładziemy szczególny nacisk na jakość wykonywanych usług oraz wysoki poziom zadowolenia klienta. Nasze motto „Wiedza i Profesjonalizm” wdrażamy w życie w codziennej pracy z klientami, stale podnosząc kwalifikacje kosmetologów oraz lekarzy pracujących w naszym Instytucie.

Instytut Medycyny Estetycznej i Kosmetologii Dermedik
ul.J. Wybickiego 42/2
31-303 Kraków
tel. 12 356 54 1012 356 54 10
kom. 664 053 900664 053 900
email: biuro@dermedik.pl
www.dermedik.pl

urodaikonanowe123
urodaikonanowe123

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.