portobello)ikona
JJ
12/08/2013

Toskańska Oranżeria w Portobello

- Wielki stół łączy pokolenia. Tam wszyscy są rodziną, nawet sąsiedzi. Ten stół przenieśliśmy do naszej oranżerii – mówi Justyna Czekaj-Grochowska, właścicielka Portobello. Od soboty (10 sierpnia) na tyłach restauracji tyłach krakowskiej restauracji do dyspozycji Gości jest zaciszny ogródek w bardzo włoskim, toskańskim stylu

Oranżeria zmieści 50 osób. Dla gości z dziećmi dostępny jest mini plac zabaw – huśtawki, zjeżdżalnia i trampolina na piaszczystym podłożu.

- Całość jest przeszklona, z dużymi, otwieranymi oknami i przypomina typową, włoską oranżerię. W ogródku jest 50 dodatkowych miejsc. Wnętrza są utrzymane w stylu starego, włoskiego ogrodu, z wielkim, drewnianym stołem na środku. Stoją na nim potrawy, ale jeśli goście mają ochotę przy nim usiąść, na przykład większą grupą, to zapraszamy. Oranżeria to miejsce zaciszne, spokojne, oddzielone od szumu ulicy. To nasza mała enklawa, włoski dziedziniec – mówi Justyna Czekaj-Grochowska.

To doskonałe miejsce na randkę, jubileuszową kolację, imprezę rodzinną lub firmową. Poniżej galeria zdjęć z oficjalnego otwarcia oranżerii.


Restauracja Portobello

ul. Królowej Jadwigi 248

Kraków

www.portobellokrakow.pl

portobello)ikona
portobello)ikona

Komentarze Dodaj komentarz (2)

  1. grazyna83 12/08/2013 09:21

    CytujSkomentuj

    Wspaniale, uwielbiam włoską kuchnię, a Portobello znam! Czy można testować tę Oranżerię tak teraz, czy to tylko na imprezy zamknięte miejsce?

  2. Hanka 12/08/2013 14:48

    CytujSkomentuj

    wow, ale pięknie i miejsce dla dzieci jest :)

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.