lodzkaliska_fot.Grzegorz Zygier
Łódź zawsze pełna jest kobiet. I o dziwo nikt nie narzeka / fot. Grzegorz Zygier
karolina
10/12/2010

W Łodzi Kaliskiej rządzą kobiety

Na brak kobiet w Łodzi z pewnością narzekać nie można.Wyglądają z każdego kącika, zza filaru, a nawet odważnie zerkają z sufitu. Co prawda nie w realu, ale i tak przyciągają wzrok każdego…

Na knajpianej mapie Krakowa Łódź Kaliska pojawiła się w ubiegłym roku. Zaledwie kilka miesięcy zajęło jej podbicie serc krakowskich klubowiczów, artystów, dziennikarzy i ludzi lubiących miejsca z charakterem. Łodzi tego odmówić na pewno nie można. To wyjątkowe miejsce w centrum Miasta Królów, jeszcze kilka lat temu mogłoby uchodzić za obrazoburcze – tak jak twórczość słynnej łódzkiej grupy artystycznej.

Dwa bary, cztery różne sale, w tym jedna z przestronnym parkietem i mini sceną, na której co jakiś czas ustawiają się zarówno znane, jak i offowe zespoły, metaliczno – lustrzano – piwniczny wystrój, a na ścianach i sufitach – jakże by inaczej, dzieła Łodzi Kaliskiej.  Artystycznie, elegancko i niepowtarzalnie.

Adres:

Łódź Kaliska
ul. Floriańska 15
Kraków
www.lodzkaliska.pl

lodzkaliska_fot.Grzegorz Zygier
lodzkaliska_fot.Grzegorz Zygier

Komentarze Dodaj komentarz (2)

  1. Nova 23/08/2010 13:13

    CytujSkomentuj

    Jedyne co mi nie odpowiada w Łodzi to muzyka. Często offowa, elektroniczna…bardziej do posłuchania niż do potańczenia. Brakuję mi tam imprez w stylu lat 6o, i szaleństw na parkiecie do białego rana. Dlatego wybieram Łódź zawsze, na spotkania „siedzące”. A co do wnętrz i toalet za szkłem weneckim, to naprawdę fantastyczne.

  2. czytelnik 29/08/2010 12:47

    CytujSkomentuj

    a ja tańców i imprezy do białego rana w Łodzi nigdy nie zapomne :D

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.