adore_ikona3
Redakcja
28/07/2014

W poszukiwaniu biustonosza idealnego

Ostatnio coraz więcej słychać o tym, że znakomita większość Polek nosi biustonosze w niewłaściwym rozmiarze. Zbyt ciasne miseczki i zbyt luźne obwody to powszechne błędy, które sprawiają, że nasze biusty wprawiają nas często w zakłopotanie

Wylewają się nieapetycznie z miseczek, falują i podskakują przy każdym ruchu, a przy tym potrafią też boleć, odparzać się i obcierać. Długotrwałe noszenie nieodpowiedniej bielizny może skutkować nawet deformacją biustu oraz bólami kręgosłupa!

Oczywiście prawidłowy rozmiar to warunek konieczny świetnego wyglądu piersi, ale czy wystarczający? Niestety nie – drugim, ale nie mniej ważnym czynnikiem jest dopasowanie fasonu biustonosza do kształtu i kondycji biustu, a także naszych upodobań.

Jak się zabrać do poszukiwań?  Najłatwiej i najszybciej będzie udać się do sklepu z bielizną, który nie tylko oferuje duży wybór rozmiarów i fasonów biustonoszy, ale także pomoc doświadczonych brafitterek. Na miejscu będziemy mogły przymierzyć kilka – kilkanaście (a zdarza się, że nawet kilkadziesiąt!) różnych biustonoszy i skorzystać z fachowej porady.

Jaka jest nagroda za trud włożony w poszukiwania? Najbardziej spektakularna jest widoczna od razu poprawa proporcji sylwetki – większe biusty zyskują lżejszy wygląd, mniejsze zostają lepiej wyeksponowane, talia zostaje podkreślona, a figura wysmukla się. Stopniowo piersi będą poprawiały swój wygląd i kondycję, odciążone ramiona i kręgosłup poczują ulgę, a my poczujemy się ze swoim biustem wygodnie, pewnie i… pięknie!

Jeśli zatem masz jakiekolwiek wątpliwości co do swojego biustonosza, to śmiało ruszaj po poradę do brafitterki – Twój biust będzie Ci za to niezwykle wdzięczny.

www.adore.pl


adore_ikona3
adore_ikona3

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.