slubny_ikona
Ela Prochowicz
22/04/2013

Wesele w The Bonerowski Palace

Jeden z najbardziej luksusowych hoteli w Polsce. W samym Centrum magicznego Krakowskiego Rynku – pięknie i pieczołowicie odrestaurowana średniowieczna kamienica

Unikalne polichromia, stropy, zabytkowy kamienny sejf, gotycka kolumna, z pewnością zachwycą nawet najbardziej wymagających klientów i pozwolą na zetknięcie się z tradycją i historią Polski.

Kameralnie, dostojnie wyjątkowo…
W Pałacu, do dyspozycji gości oddajemy Salę Królewską oraz Książęcą mieszczące się na pierwszym piętrze, z którego roztacza się niepowtarzalny widok na Rynek Główny, Sukiennice i Bazylikę Mariacką. Komnaty i przedsionek mogą łącznie pomieścić około 80 osób. Istnieje możliwość organizacji przyjęcia na większą ilość osób – na dwóch lub trzech poziomach Pałacu: w salach, klubie oraz restauracji Milano.

Weselne marzenia i słodkie zachcianki…
To wyjątkowe menu pełne smaków i aromatów, torty i ciasta z własnej cukierni UL lala, luksusowy apartament dla Młodej Pary, zachwycające pokoje dla Gości, welness dla ciała i zmysłów, niepowtarzalne wnętrza do sesji ślubnej, najdłuższy w Europie kryształowy żyrandol i profesjonalna, wielojęzyczna obsługa.

Rynek Główny 42

ul. Św. Jana 1

Kraków

www.palacbonerowski.pl

slubny_ikona
slubny_ikona

Komentarze Dodaj komentarz (2)

  1. Zuzanna 16/07/2013 20:18

    CytujSkomentuj

    to ten pokój z sesji z Gatsbym? Wygląda rewelacyjnie, choć na zdjęciach EKS magazynu lepiej niż tutaj ;)

  2. Alikia 16/07/2013 20:49

    CytujSkomentuj

    To jest Apartament Pod Gołym Niebem:) Baaardzo duży i bardzo luksusowy

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.