sbialowieza1
Kalina Samek
04/08/2020

Wybierz się do Białowieży!

Do Hotelu Białowieski *** Conference Wellness & SPA warto przyjechać nie tylko ze względu na bezpośrednie sąsiedztwo Białowieskiego Parku Narodowego – unikatowej na skalę europejską pierwotnej puszczy.

Hotel Białowieski jest miejscem wyjątkowym zarówno przez wzgląd na położenie w warunkach przyrodniczych idealnych dla turystyki poznawczej, warto go też odwiedzić, ponieważ jest jedynym w regionie hotelem z własnym browarem!

Wzrastająca popularność piw rzemieślniczych została dostrzeżona przez wasz hotel. Jakiej oferty dotyczącej złotego trunku mogą spodziewać się wasi goście?

Obserwując dynamiczny rozwój rynku piw rzemieślniczych, zdecydowaliśmy się zaproponować Gościom ofertę, jakiej jeszcze w Białowieży nie było! Zbudowaliśmy własny browar rzemieślniczy, w którym produkujemy piwo inne niż typowe, dostępne masowo. Można się go napić na miejscu, w hotelowej restauracji. Specjalnie wyselekcjonowane rodzaje piw doskonale uzupełniają ofertę naszej uznanej, regionalnej kuchni. Dostępne jest także w butelkach, by umożliwić zabranie ulubionych smaków do domu.

W ofercie znajduje się zarówno klasyka, jak i bardzo popularne piwa typu pils i pszeniczne, jak również bardzo interesujące gatunki nowofalowe – pachnące m.in. cytrusami i owocami tropikalnymi, a także piwa ciemne typu Stout. Z pewnością każdy znajdzie w naszej ofercie coś dla siebie. Odpowiadając na potrzeby naszych gości, co jakiś czas będziemy zmieniać ofertę, aby prezentować nowe smaki i poszerzać grono miłośników jakościowego piwa.

W przypadku hotelu Białowieski wspaniałe otoczenie doskonale uzupełnia się z walorami samego hotelu. Jakich atrakcji możemy oczekiwać?

Położenie w Puszczy Białowieskiej ma ogromny wpływ na naszą ofertę – od potraw serwowanych w restauracji, po wystrój i atmosferę całości.

Ciszę i spokój puszczańskiej natury najlepiej kontemplować podczas relaksujących zabiegów kosmetycznych, w zewnętrznym jacuzzi oraz w naszych saunach, w wersji suchej i parowej. Codziennie o godz. 21.00 organizujemy autorski Rytuał Naparzania w Saunie suchej. Kryty Basen Hotelu „Białowieski” jest największym tego typu obiektem w Białowieży.

Ponadto do dyspozycji naszych Gości mamy dziewięć nowoczesnych gabinetów, prowadzonych przez wykwalifikowaną kadrę. Pracujemy w oparciu o profesjonalne kosmetyki wiodących firm.

Uwzględniając cechy hotelu i otoczenia, która z pór roku to idealny czas na wypoczynek?

Hotel Białowieski*** Wellness & SPA to odpowiedź na każdą porę roku dla tych, których interesuje ciekawy wypoczynek w stylu Wellness. Puszczańskie otoczenie i położenie w Białowieskim Parku Narodowym zachęca do wycieczek rowerowych i treningów Nordic Walking. Zimą możliwość organizacji kuligów, a podczas pozostałych pór roku przejażdżek bryczkami. Kompleks basenowy stwarza doskonałe warunki do relaksu z przyjaciółmi i rodziną. Szeroka oferta SPA zapewnia fachową, kompleksową pielęgnację. Również zdrowa, regionalna kuchnia wspomaga odzyskanie pełni sił witalnych. Dla umysłu, duszy i ciała. Warto się skusić!


sbialowieza1
sbialowieza1

Komentarze Dodaj komentarz (1)

  1. Marek-K 09/08/2020 14:06

    CytujSkomentuj

    Byłem tam niedawno dzięki waszym rekomendacjom tak naprawdę i znajomych i powiem jedno – to fantastyczne, wspaniałe, genialne miejsce z super wspaniałą kuchnią z pogranicza białoruskiego, natura, puszcza, rewelacja! Nic tylko jechać i wyłączyć się z pędu codziennego! Cudowne miejsce!

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.