manoki
Ela Prochowicz
28/06/2013

Wyjątkowa biżuteria Manoki

Biżuteria ze stali szlachetnej. Zmysłowa, dynamiczna, dla kobiet idących z duchem czasu! Lubiących niezależność, elegancję i niepowtarzalny design. To właśnie Manoki!

Manoki ma propozycje dla kobiet, mężczyzn, a nawet dla par, które poprzez dodatki chcą podzielić się swoim szczęściem z innymi!

Dla pań
Manoki proponuje kolekcję biżuterii „EL- elgant lady” ze stali szlachetnej dla niezależnych kobiet idących z duchem czasu, które najbardziej cenią sobie prostotę i funkcjonalność w połączeniu z nowoczesnym stylem.
Kolekcja biżuterii o fakturze diamentowego pyłku nadającego jej dyskretnego, matowego blasku przeznaczona jest dla kobiet eleganckich i nowoczesnych: bransoletki, obrączki oraz zawieszki – jest w czym wybierać. Kunsztownie wykonana biżuteria ażurowa pełna ornamentów roślinnych, przeznaczona jest dla osób lubiących okazałe dodatki: kolczyki, bransoletki, pierścionki oraz zawieszki.
Hitem ostatnich czasów jest biżuteria, którą można dobierać według własnego uznania. Kolekcja biżuterii modułowej „Manoki Create yourself” stworzona została z myślą o indywidualistkach preferujących przede wszystkim prostotę formy, unikatowość oraz oryginalość.

Dla panów
Biżuteria stalowa z kolekcji „The M- Manoki for men” jest idealną propozycją dla nowoczesnych mężczyzn ceniących sobie funkcjonalność. Ciekawą propozycją dla panów jest kolekcja nieśmiertelników oraz zawieszek. Szeroka gama męskich bransolet od klasycznych pancerek do naturalne rzemienie sprawia, że każdy mężczyzna znajdzie coś dla siebie.
Biżuteria dla panów nie powinna posiadać zbędnych zdobień i dodatków, najważniejsza jest prostota i oczywiście nowoczesny design.
Na ważne spotkania rodzinne oraz biznesowe obowiązkowy jest garnitur. Kolekcja spinek do mankietów i krawata naszej firmy zadowoli każdego eleganckiego mężczyznę. Proste wzory przekładają się także na obrączki dla mężczyzn, które zadowolą każdego nowoczesnego mężczyznę.

Dla par
Wychodząc naprzeciw potrzebom zakochanych, MANOKI stworzyło kolekcję biżuterii stalowej „ONE- One heart two minds” przeznaczonej dla par, które chcą okazywać swoją miłość i przywiązanie: komplety zawieszek dla par idealnie pasujące do siebie po przyłożeniu obydwóch części lub tworzące napis „love” jedynie gdy są złączone razem. Kolekcję tę idealnie uzupełniają komplety obrączek stalowych dla par chcących zaznaczyć oddanie drugiej osobie.
Jak podkreśla właścicielka sklepu internetowego MANOKI, największym zainteresowaniem cieszy się biżuteria w oryginalnym wzornictwie. Ludzie szukają na rynku czegoś nowego, czego nie było do tej pory. Każdy chce kupić coś modnego i unikalnego. Coraz większym zainteresowaniem cieszy się biżuteria męska, a także wspomniana biżuteria dla par.

Dlaczego szlachetna stal?
Biżuteria ze szlachetnej stali jest bardzo popularna w Europie a także na całym świecie. Wszyscy znani projektanci jak DKNY czy CK wykonują biżuterię właśnie ze stali szlachetnej, gdyż przemawiają za tym następujące fakty:
– Wysokiej jakości biżuteria stalowa jest tańsza od biżuterii srebrnej, nie wspominając już o biżuterii ze złota, a w obecnych czasach, gdzie ceny złota i srebra ciągle rosną, jest to dla niektórych konieczna alternatywa.
– Stal dzięki swoim właściwościom daje o wiele większe możliwości wytwórcze i można z niej wykonać bardzo skomplikowane technologicznie wzory, jakich np. ze srebra wykonać się nie da.
– Biżuteria ze stali jest przeznaczona dla alergików, gdyż nie wytwarza niklu.
– Wysokiej jakości wyroby ze stali szlachetnej przypominają wyroby z białego złota, wyroby z satynowanej stali wygląda jak wyroby z platyny, a dzięki zaawansowanym i nowatorskim technologiom (metoda PVD) możliwe jest uzyskiwanie trwałego koloru złotego, niebieskiego czy czarnego.
– Biżuteria ze stali nie ciemnieje jak biżuteria srebrna, więc nie ma konieczności jej renowacji.
– Niesamowita trwałość i odporność na czynniki zewnętrzne sprawia, że jest to biżuteria bardzo trwała, która będzie służyć właścicielowi przez długie lata.

manoki
manoki

Komentarze Dodaj komentarz (6)

 1. wroblak 28/06/2013 14:12

  CytujSkomentuj

  Piękna i oryginalna. Mój styl , z pewnością zakupię niejedną rzecz dla siebie i ukochanego :)

 2. hania 01/07/2013 10:40

  CytujSkomentuj

  Same perełki i wszystkie bym chciała :) Po prostu piękne:)

 3. Maja23 03/07/2013 16:36

  CytujSkomentuj

  A ja od pewnego czasu przekonałam się do biżuterii ze stali szlachetnej, i to jest prawda, co tu piszą – łatwiej ją utrzymać w dobrej formie, a i wygląd super! I wcale nie uważam, ze biżuterią może być tylko złoto i srebro, także bardzo mi się tu podoba:)

 4. Monia 04/07/2013 21:41

  CytujSkomentuj

  EksMagazynie, a może jakiś konkurs z taką ładną biżuterią do wygrania na lato? :)

 5. Sara 15/07/2013 22:13

  CytujSkomentuj

  O jak tu ładnie:) Szukam właśnie prezentu dla siostry, na pewno przejrzę te stronę:) A jakiś konkurs rzeczywiście by się przydał ;)

 6. wroblak 31/07/2013 17:24

  CytujSkomentuj

  Zakupiłam piękne kolczyki i bransoletkę.Cudne.Siostrze tez się spodobały no i nie mogła się powstrzymać również zakupiła:)

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.