bd
Kalina Samek
07/09/2018

Wyjątkowy hotel SPA w Rzeszowie

Nie tylko zagraniczne kurorty są wybierane przez gwiazdy na wakacyjny relaks. Coraz większym zainteresowaniem cieszą się rodzime SPA, zwłaszcza na krótkie, relaksacyjne wypady.

Powszechnie wiadomo, że czas wakacji dla wielu gwiazd i celebrytek nie jest przysłowiowym “okresem ogókowym”. Wiele z nich intensywnie pracuje, biorąc udział w licznych wakacyjnych eventach, koncertach i warsztatach. A odpocząć czasem trzeba, dlatego na krótkie relaksacyjne wypady, gwiazdy wybierają rodzime SPA, bo blisko, łatwy dojazd , a obsługa i kuchnia na światowym poziomie. Kilka dni w takich komfortowych warunkach pozwala doskonale zregenerować ducha i ciało przed kolejnymi wakacyjnymi wyzwaniami zawodowymi.

Jednym z ulubionych miejsc znanych i lubianych Pań rodzimego show businessu stał się hotel Blue Dimond w Rzeszowie. Oddalony o godzinę lotu samolotem od stolicy, usytuowany blisko lotniska, z doskonałą komunikacją z centrum Rzeszowa, najbardziej dynamicznie rozwijającego się miasta w Polsce.

Zalety logistyczne niewątpliwie przyczyniają się do tego, że gwiazdy chętnie wybierają to miejsce, ale głównym powodem, które wszystkie wymieniają jednogłośnie, jest strefa SPA i oferowane przez nią zabiegi , baseny i sauny oraz dyskrecja personelu. Warto też podkreślić smakowite jedzenie serwowane w restauracjach Blue Diamond, co w czasie zaplanowanego krótkiego relaksu stanowi znakomite uzupełnienie wszelkich wygód i przyjemności.

Weekendowy relaks w Blue Diamond polecają m.in. Anna Samusionek – aktorka, Magdalena Antosiewicz – blogerka modowa i kulinarna, Lidia Kopania – wokalistka.

Po więcej informacji zajrzyj na: https://www.bluediamond-hotel.pl

bd
bd

Komentarze Dodaj komentarz (1)

  1. Dagmara 08/09/2018 19:26

    CytujSkomentuj

    O wooow! Ale cudo! Zwłaszcza basen, ja bym mogła w wodzie siedzieć latami ;) kuchnia też wyglada smakowicie. Na razie się nie wybieram, bo nie moje rejony ale miło pomyśleć o takim pieknym miejscu że jest sprawdzone i przetestowane. Raz na jakiś czas można zrobić sobie taki wypad

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.