Amariss Medical Spa
Fot.: Amariss Medical Spa
Anna Chodacka
03/12/2012

Wypięknieć w Amariss

Odrobina wytchnienia po ciężkim i wyczerpującym dniu pracy? Równowaga i harmonia przy dźwiękach relaksującej muzyki? Skuteczne zabiegi na twarz i ciało? Jeśli szukasz wszystkich wymienionych rzeczy w jednym miejscu Amariss Medical SPA jest adresem, pod który warto się udać

To ekskluzywne SPA przy ul. Balickiej w Krakowie  oferuje zabiegi zarówno na twarz jak i ciało:  zabiegi medycyny estetycznej, zabiegi aparaturowe tj.: laseroterapia, endermologia, mezoterapia bezigłowa, radiofrekwencja, pressoterapia, mikrodermabrazja diamentowa, sonoforeza, kawitacja, elektrokoagulacja, peelingi medyczne czy elektrostymulacja. Ponadto w SPA Amariss możemy wybrać się w relaksującą podróż  z Masażami z Czterech Stron Świata. Do zabiegów używane są  najwyższej klasy profesjonalne kosmetyki włoskich marek: Dibi, Olos i Thalmer.

O najwyższej jakości usług  świadczonych w Amariss świadczą: prestiżowy certyfikat Dobry Adres nadany temu niezwykłemu miejscu przez magazyn InStyle a także rekomendacja miesięcznika Uroda. Amariss Medical Spa to również stomatologia, dietetyka, dermatologia.

Amariss Medical Spa
Ul. Balicka 79
30-149 Kraków
www.amaris.pl

Amariss Medical Spa
Amariss Medical Spa

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.