villaport_ikona
Ela Prochowicz
09/11/2013

Wzmocnij się na zimę

Hotel Willa Port Conference Resort & SPA ****, mieszczący się w Ostródzie na Mazurach, przygotował jesienną ofertę pobytową „Wzmocnij się na zimę”, dzięki której Goście przygotowują się na nadchodzące chłody i utrzymają pozytywną energię aż do wiosny

W skład pakietu wchodzi szereg rozgrzewających i energetyzujących zabiegów spa, dzięki którym zima nie będzie tak dotkliwa. Noclegi w przestronnych i komfortowych pokojach, regeneracyjne śniadania i obfite obiadokolacje, powitalna butelka wina do pokoju, słodki deser i wieczorny grzaniec – to elementy, które sprawią, że pobyt w Willa Port będzie prawdziwym relaksem. Wśród propozycji zabiegów spa znajdują się: masaż częściowy ciepłymi olejami dla dwojga, sesje aromaterapeutyczne w łaźni parowej i saunie, kąpiele w basenie solankowym i jacuzzi oraz relaks z zieloną herbatą i ciasteczkami fit. Imprezowy wieczór z Dj’em w hotelowym barze Szot będzie natomiast okazją do spontanicznej  i energetyzującej zabawy.

„Aromat cynamonu i pomarańczy, rozgrzewający dotyk masażu i relaks w basenie solankowym sprawią, że nasi goście zyskają dobre samopoczucie, które nie opuści ich aż do wiosny” – komentuje Kamila Górecka-Kirwiel, Marketing & PR Manager Condohotels Group. – „Pełne luksusu, gorące chwile w hotelu Willa Port pozostawią ciepłe wspomnienia i przygotują naszych gości na nadejście zimowych chłodów.” – dodaje Górecka-Kirwiel.


Szczegóły tutaj: http://www.willaport.pl/pl/ofertaspecjalna/wzmocnij-sie-na-zime/

www.willaport.pl

www.facebook.com/WillaPort

Hotel Willa Port Conference Resort & SPA****
To malowniczo położony, sąsiadujący z jeziorem hotel, uznawany za jeden z najpiękniejszych na Mazurach. Obiekt oferuje 113 obszernych, klimatyzowanych pokoi i apartamentów posiadających duże tarasy, nieodpłatny dostęp do Internetu, telewizor z płaskim ekranem, mini-bar oraz sejf.  Bliskość jeziora i piękne widoki rozpościerające się z okien i tarasów niosą uspokojenie i relaks dla ciała i ducha, a komfortowe wnętrza sprzyjają odpoczynkowi. Hotel dysponuje dwiema restauracjami z letnim tarasem i widokiem na jezioro. Restauracja „Trattoria La Riva” proponuje wyśmienite dania kuchni włoskiej, a także potrawy stanowiące połączenie nowoczesnych koncepcji kulinarnych i międzynarodowych trendów z tradycyjną kuchnią regionalną. Bogaty bufet śniadaniowy i smakowite obiadokolacje serwowane są codziennie w restauracji „Aqua Marina”. Wieczorami nasi Goście mogą skosztować alkoholi i win z całego świata oraz potańczyć przy muzyce w kameralnym „Shot Barze”. Hotelowe restauracje to także doskonałe miejsca do zorganizowania firmowego bankietu, wesela lub innego przyjęcia, a bogate zaplecze konferencyjne stanowi idealne miejsce do organizacji wszelkiego rodzaju spotkań biznesowych, szkoleń i konferencji. Kompleks oferuje nowoczesną salę na 180 osób z możliwością podziału na dwa mniejsze pomieszczenia, Business Room’em na 20 osób i dwie mniejsze sale mieszczące do 18 osób. Hotel Willa Port to także jedno z najlepszych SPA & Wellness w regionie. Nasi Goście mogą skorzystać z szerokiego wachlarza zabiegów na twarz i ciało, masaży, zabiegów medycyny estetycznej, a także basenu solankowego z przeciwprądem, wanien jacuzzi, sauny i łaźni parowej. W sąsiedztwie Hotelu znajduje się wiele atrakcji, m.in.: bulwar spacerowy, wyciąg dla narciarzy wodnych, kompleks sportowy z kortami tenisowymi, plaża z wypożyczalnią sprzętu wodnego.

villaport_ikona
villaport_ikona

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.