lapis_ikona
Fot. Marcin Krzyżanowski, Aneta Łuczyńska, Patrycja Łuczyńska
Redakcja
24/03/2014

Z dalekiej Azji do serca Europy

Kupując w biżuterię sieciówkach, czy nawet znanych salonach, często nie zdajemy sobie sprawy, jak bardzo powielamy trendy oparte na masowej produkcji. Marka Lapis Shop sprawia, że blisko jest prawdziwa wyjątkowość oparta na artystycznym rękodziele, niepowtarzalnym wzornictwie oraz niezwykłym „niebiańskim kamieniu,” czyli lapis lazuli

Czar tajemniczego Orientu możecie posmakować w specjalnie dla Was przygotowanej kolekcji biżuterii orientalnej. Jeżeli lubicie wyjątkowość oraz niekonwencjonalne pomysły, to biżuteria z lazurytu jest stworzona dla Was.


Każdy okaz to tworzone z maestrią arcydzieło sztuki jubilerskiej dodające całości stroju niepowtarzalnego uroku. Jednak nawet najlepszy opis nie odda całego piękna lapis lazuli, którego wspaniałość doceniali już faraonowie.

Nie stanowi to jednak problemu – specjalnie dla Was marka Lapis Shop otworzyła trzeci już showroom. Do krakowskiego adresu Kapelanka 13 c oraz warszawskiego Freta 5 wielbiciele artystycznej biżuterii mogą dopisać ul. Wiślną 10 w Krakowie.

Tam pośród urzekających perskich dywanów można nabyć błękitną biżuterię. Biżuteria z lapisem to gwarancja wyjątkowości i świadomość, że nosi się przy sobie fragment roziskrzonego gwiazdami nieba.

Harekat Consulting
ul. Św. Filipa 23/3
31-150 Kraków
Odbiór zamówień
ul. Kapelanka 13c, Kraków

www.lapis.shop.pl

lapis_ikona
lapis_ikona

Komentarze Dodaj komentarz (2)

  1. wroblak 25/03/2014 07:41

    CytujSkomentuj

    Ten pierwszy komplet ( turkusowy) jest po prostu cudny :)

  2. Dagmara 11/12/2018 20:00

    CytujSkomentuj

    I proszę bardzo – jak to jest że pewne rzeczy nie wychodzą z mody mimo upływu lat? Artykuł z 2014 roku a biżuteria jak była piękna tak jest piękna nadal. Bardzo mi się podoba ta druga forma od góry, idealnie w moim stylu. Uważam, że pięknej biżuterii nigdy dość, ale też nie jestem zwolenniczką obwieszania się biżuterią od stóp do głów ;) Lubię większe formy właśnie, takie jak tu, ale oszczę∂nie stosowane czyli już bez towarzystwa innych swiecidełek ;)

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.