ikonatf
Time For You to miejsce stworzone z myślą o kobietach i dla kobiet!
Aneta Zadroga
13/12/2011

Z myślą o Kobietach

Jeśli jesteś KOBIETĄ i chcesz w pełni cieszyć się swą kobiecością, jeśli niezależnie od wieku chcesz pielęgnować swą młodość, urodę i witalność… Jeśli czujesz, że zasługujesz na choćby odrobinę CZASU DLA SIEBIE koniecznie odwiedź nasze nowe Centrum Fitness, Spa i Masażu dla Pań – TIME FOR YOU przy ul. Ks. Szumana 13 w Nowym Fordonie w Bydgoszczy

Time For You to wyjątkowe miejsce. Stworzone specjalnie dla Pań przez wyjątkową i niezwykłą Kobietę – Jolantę Wilczek. To miejsce, gdzie można zapisać się na zajęcia fitness, aerobik, jogę, skorzystać z masażu albo zabiegów SPA. Wszystko w niezwykle przyjemnej, kameralnej atmosferze, z daleka od przepełnionych sal dużych sieciówek, do których nie zawsze można się wcisnąć, nie mówiąc już o komforcie, swobodzie i luksusie prywatności.

- Pomysł na Time For You powstał we współpracy z mężem i miał kilka przesłanek. Po pierwsze tego typu obiekty mnożą się jak grzyby po deszczu, ale zwykle są „uniseksowe”, to zazwyczaj ogromne hale, w których kobiety nie czują się najlepiej. Po drugie, zastanawiałam się, jak najlepiej zagospodarować budynek w tej części Bydgoszczy, która uważana jest za sypialnię miasta. Po trzecie, od lat uczę młodzież języka anielskiego, spotykam się też z rodzicami i z takich półprywatnych rozmów wynikało od dawna, że kobiety, które nie są już trzydziestolatkami nie czują się najlepiej w ogromnych sportowych kompleksach, że nie ma zbyt wielu kameralnych miejsc – wylicza przyczyny powstania Time For You Jolanta Wilczek, pomysłodawczyni i założycielka niezwykłego klubu. – Ale to nie znaczy, że jesteśmy tylko dla kobiet w średnim wieku. Wszystkie panie, z dziećmi, z rodzinami, są u nas bardzo mile widziane i myślę, że czują się tu dobrze – uśmiecha się.

Jak przekonuje, właśnie na dobre samopoczucie klubowiczek, nastawiała się tworząc Time For You. – Nie stawialiśmy na ilość sprzętu, ale na jego dobrą jakość, na radosne, kolorowe wnętrza – tłumaczy Jolanta Wilczek.

Ale klub to nie tylko ćwiczenia. – Planujemy w najbliższym czasie weekendowe spotkania, wykłady, warsztaty, z tak zwanymi „ciekawymi ludźmi”, nie koniecznie z pogranicza fitnessu i dietetyki, ale z takimi, którzy mają coś interesującego do przekazania, z którymi nasze klientki chciałyby się zobaczyć, posłuchać, dowiedzieć się czegoś nietypowego, jak na przykład tego, na czym polega sztuka medytacji – tłumaczy założycielka Time For You i zachęca wszystkie kobiety do regularnego wysiłku fizycznego. – Sama nie mam już trzydziestu lat, dużo pracuję, dużo podróżowałam i widziałam, i wiem jedno, z wiekiem coraz bardziej nabieram przekonania, iż nie ma cudownych środków na zachowanie młodości i sprawności, że trzeba pracować nad swoimi słabościami, walczyć o to, żeby żyło się zdrowo i długo – uśmiecha się.

EksMagazyn może jedynie podpisać się pod tym zdaniem i dodać, że w Time For You można pracować nad sobą z ogromną przyjemnością!

Adres:

Time For You
ks. Szumana 13
85-796 Bydgoszcz, Poland

(obok nowo otwartego Polo Market przy ul. Twardzickiego)

Numer telefonu: +48 669 284 424

www.timeforyou.pl

ikonatf
ikonatf

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.