ZAPROSZENIE
Karol Pisarski
24/05/2018

Akademia SUKCES JEST KOBIETĄ

Uczestniczki Akademii będą mieć okazję do nabycia m.in. praktycznej wiedzy pomocnej w prowadzeniu własnej działalności firmy, dowiedzą się, jak kreować swój wizerunek, jak obserwować rynek i dostosować do jego potrzeb swój biznes, a także jak zwiększyć sprzedaż i jak budować relacje – te biznesowe i te osobiste.

Książka „Sukces jest Kobietą. Pasja, biznes, inspiracja”, 4. edycja ogólnopolskiego projektu, która była przyczynkiem do realizacji Akademii Wiedzy i Sukcesu to zbiór kilkudziesięciu wywiadów z przedsiębiorczymi Polkami, które w ekskluzywnych rozmowach odtajniają historie budowania swoich firm i marek. To także zbiór bardzo trafnych uwag i spostrzeżeń na temat kobiecej przedsiębiorczości i kobiet na rynku pracy.

- Rozmowy w tej edycji „Sukces jest Kobietą”, to prawdziwa skarbnica wiedzy i kilkadziesiąt „case studies”, które są przykładem m.in. tego jak biznes rozpocząć, przetrwać chwile kryzysu czy jak potencjał firmy rozwinąć. To unikalna wiedza! – mówi Anna Chodacka-Penier, kierownik projektu, z Grupy Medialnej Lifestyle. – „Sukces jest Kobietą. Pasja, biznes, inspiracja” to potężna dawka motywacji do działania – dodaje.

Publikacji i działaniom promującym kobiecą przedsiębiorczość towarzyszy Akademia Wiedzy i Sukcesu.

- Akademia, to kolejny z elementów projektu „Sukces jest Kobietą”, który wdrażamy w życie. Oprócz dużej dawki motywacji i inspiracji, które można znaleźć co roku w książce, chciałyśmy dać kobietom także praktyczną wiedzę niezbędną do budowania własnego biznesu. Odpowiedzieć na najprostsze, a jednocześnie najtrudniejsze pytania: Jak się do tego wszystkiego zabrać i z jakich rozwiązań skorzystać, kiedy już uda nam się wystartować – podkreśla Aneta Zadroga, pomysłodawczyni projektu „Sukces jest Kobietą”, wydawca książki.

Patronami i Partnerami Akademii są takie instytucje, firmy marki, jak:

Partnerem Głównym obecnej edycji Akademii w 2018 roku została Grupa Uczelni VISTULA.

Program Akademii Wiedzy i Sukcesu 2018: Sukces w Praktyce:

9.00-9.45 – rejestracja uczestników
9.45-10.00 – otwarcie Akademii przez Panią Anetę Zadrogę i Panią Annę Chodacką-Penier oraz Władze Uczelni
10.00-10.45 – Olga Wilińska, Prezes Zarządu Agencji Reklamowej IBI.pl sp. z o.o. – „Reklama online czy offline?”
10.55-11.40 – Jolanta Żyśko, Rektor Szkoły Głównej Turystyki i Rekreacji z Grupy Uczelni Vistula – „Marzenia i sukces nie mają granic”
11.50-12.35 – Monika Toczyńska, Prezes Kancelarii Audi x Polska sp. z o.o. – „Zagrożenia jednoosobowej działalności gospodarczej”

PRZERWA 12.35 – 13.15 – aktywna sesja networkingowa

13.15-14.00 – Beata Gogulska, coach – „3 sprawdzone techniki na zwiększenie sprzedaży w Twoim biznesie”
14.10-14.55 – Marzena Miaśkiewicz, Prezes Doceo Sp. z o.o. – wykład motywacyjny „O sile kobiet”
15.05-15.50 – Agnieszka Nowak-Motyka, Tomasz Brodziak, Kotrak S.A. – „Dywersyfikacja produktów i rynków”
16.00-16.30 – konkurs z nagrodami rzeczowymi oraz zakończenie Akademii

ZAPROSZENIE
ZAPROSZENIE

Komentarze Dodaj komentarz (7)

 1. Dagmara 28/05/2018 05:59

  CytujSkomentuj

  Do zobaczenia :)

 2. Calineczka 29/05/2018 05:26

  CytujSkomentuj

  Na pewno będę :) Jak widać tutaj nie tylko jakieś motywacyjne bzdety (z całym szacunkiem do miłośników samorozwoju), ale też jakiś konkret. Super i do zobaczenia :)

 3. OlaOle 29/05/2018 05:29

  CytujSkomentuj

  Słyszałam o Vistuli, że to dobra uczelnia, stawiająca na praktykę, a nie tylko suchą wiedzę. Aż żałuję, że jestem już w wieku gdzie o studiach nie myślę (choć może to błąd?). W każdym razie fajnie, że wychodzą trochę spoza akademickiego klimatu do prawdziwego biznesu i firm. Z chęcią się wybiorę :)

 4. HanulkaAnulka 29/05/2018 05:30

  CytujSkomentuj

  Mam nadzieję, że ten wykład motywacyjny to nie coś w stylu Grzesiaka, którego nie trawię :) Już się zapisałam i do zobaczenia!

 5. perpetua 29/05/2018 08:07

  CytujSkomentuj

  Ciekawi mnie wykład o jednoosobowej działalności gospodarczej. Ja tam uważam, że nie warto mieć wspólników bo i tak zawsze dochodzi, do kłótni o kasę (czytaj: wizję rozwoju firmy). Słyszałam mnóstwo historii od znajomych, których spółki kończyły się w taki sposób.

 6. koSiaS 29/05/2018 11:18

  CytujSkomentuj

  Czytałam wywiad z Beatą Gogulską na jakiejś stronie i wydaje mi się bardzo sensowną babeczką. Nie dość, że prowadzi biznes to jeszcze jest coachem. I takie coś ja rozumiem – ktoś wie z PRAKTYKI jak osiągnąć sukces w biznesie. Jak widzę wszystkie miernoty świata, które próbują być coachami bo same w żyiu nic nie osiągnęły to nóż mi się w kieszeni otwiera. Zwłaszcza Jakóbiak działa na mnie jak płachta na byka. Widziałam go kiedyś na jakimś evencie i jest mega niesympatyczny. Wracając do tematu – sprawdzonych technik w sprzedaży to mam nadzieję, że czegoś ciekawego się dowiem. Tak naprawdę w każdej pracy i zawodzie ważna jest dziś sprzedaż więc liczę na jakieś konkrety :)

 7. supergirl 29/05/2018 11:20

  CytujSkomentuj

  A czy Kotrak to nie pracuje czasem na oprogramowaniu Comarchu? W każdym razie widziałam, że otworzyli sobie biuro w Palo Alto. W takich chwilach czuję dumę narodową :) Firma z Polski wynajmuje sobie biuro w Stanach bo tam może z powodzeniem konkurować na rynku. I to jest prawdziwy patriotyzm – patriotyzm gospodarczy :) A nie jakieś żałosne rekonstrukcje historyczne i taplanie się we wzajemnych żalach z przeszłości.

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.