Ladies_ikona
Magdalena Brandt z Ladies Clinic i Marta Golińska z Deni Cler - gospodynie wieczoru / Fot. FOTOTERMINAL / www.fototerminal.com
Monika Mista
02/12/2011

Andrzejki w Ladies Clinic

W ramach spotkań organizowanych dla członków BPCC lub osób zaprzyjaźnionych z izbą, tym razem EksMagazyn miał okazję gościć na babskich Andrzejkach w Ladies Clinic w Krakowie. Poniżej zamieszczamy krótką fotorelację

Wieczór Andrzejkowy w imieniu Brytyjsko Polskiej Izby Handlowej rozpoczęła Agnieszka Popielarska  oraz Magdalena Brandt – manager Kliniki Medycyny Estetycznej i Kosmetologii Ladies Clinic.

Spotkanie rozpoczął pokaz strojów i dodatków Deni Cler. Tym razem forma pokazu była niekonwencjonalna – w modelki wcieliły się pracownice  Ladies Clinic i Magdalenia Brandt – manager. Można było zaobserwować małą metamorfozę – stroje Deni Cler są szykowne, eleganckie i bardzo kobiece.

Kameralne metamorfozy połączone z pokazem kreacji Deni Cler przygotowała Marta Golińska – manager salonu Deni Cler na ul. Jana 2 w Krakowie.

Na wieczorze Andrzejkowym nie mogło zabraknąć wróżb, zwłaszcza w kobiecym gronie. Kolejka do wróżki była niezmiennie tak samo długa.

Andrzejki w Ladies Clinc były też pewnego rodzaju dniem otwartym – udzielano porad dotyczących make-up’u, manicure’u, odbywały się pokazy masaży, a także prezentowano na czym polegają niektóre zabiegi z zakresu medycyny estetycznej – bez użycia skalpela.

Ostatni punkt programu to loteria wizytówkowa na którą Panie zawsze chętnie wyczekują. I tym razem było warto, bo p. Magdalena Brandt – manger Ladies Clinic – stwierdziła, że nikt nie może opuścić lokalu bez nagrody. Tym samym ufundowała dodatkowe zabiegi dla każdej uczestniczki wieczoru andrzejkowego. W tym dniu, można było także uzyskać bardzo kuszącą zniżkę w wysokości 50% na wszystkie zabiegi. W loterii wylosowano także nagrody ufundowane przez innych partnerów tego wydarzenia: szkołę językową Berlitz na ul. Królewskiej w Krakowie oraz restaurację – barkę „Alrina”, która stacjonuje na Wiśle, również w Krakowie oraz przez Art Wonders – producenta artystycznych upominków.

Aby obejrzeć bardziej rozbudowaną galerię zdjęć z Andrzejek w Ladies Clinic, zapraszamy na Facebook’a, a żeby zapoznać się z ofertą Ladies Clinic polecamy stronę www.ladiesclinic.pl.

Zdjęcia: FOTOTERMINAL / www.fototerminal.com

Ladies_ikona
Ladies_ikona

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.