ikonaarena
Spotkania networkingowe to świeny sposób promocji firmy/fot. Marcin Kwiek
JJ
08/04/2011

Arena Biznesu

Arena Biznesu pomaga w nawiązywaniu kontaktów biznesowych i zdobywaniu klientów wykorzystując dwa najskuteczniejsze narzędzia promocji: Internet i rekomendacje. EksMagazyn objął patronat nad krakowskim cyklem spotkań

- Aby jednak kogoś polecać, trzeba go najpierw poznać. Dlatego cyklicznie organizujemy spotkania networkingowe połączone z integracją – mówi Dorota Mastalska, pomysłodawczyni projektu Arena Biznesu. Spotkania odbywają się co miesiąc w Krakowie, Katowicach i Gliwicach.

Dorota Mastalska, założycielka Areny Biznesu zaczynała swoją działalność od organizacji „Imprez z przytupem, że hej!” czyli imprez integracyjnych w stylu góralskim. Współpracowała z wieloma młodymi, kompetentnymi przedsiębiorcami ji zauważyła, że mają oni problem w nawiązaniu współpracy z firmami, które mają już doświadczenie w biznesie. Postanowiła zorganizować pierwszą Arenę Biznesu, której celem było pokazanie dlaczego warto współpracować z młodymi przedsiębiorcami. W pierwszej Arenie Biznesu, która odbyła się w Hotelu Sheraton w Krakowie wzięło udział tylko 60 firm. W kolejnych edycjach uczestniczyło nawet po  150 przedsiębiorców.  Potem zdecydowano się jednak postawić na cykliczne spotkania w mniejszym gronie biznesowym.

- Aby przedsiębiorcy mogli się dobrze poznać i zaprzyjaźnić się ze sobą postanowiliśmy dodać do każdego spotkania część edukacyjno-integracyjną.  Podczas naszych spotkań uczestnicy np. grają w golfa, tańca tańce brzucha, masują się, grają w ruletkę, jeżdżą konno i biorą udział w wielu aktywnościach – wylicza Dorota Mastalska.

Twórczyni Areny stworzyła bazę firm która jest zupełnie inna niż wszystkie do tej pory istniejące. – Postanowiliśmy, że kładziemy nacisk na bezpośredni kontakt, system rabatów i rekomendacje. Tak powstała Arena Biznesu w obecnym kształcie – podkreśla Dorota Mastalska.

Więcej informacji i zapisy  na stronie: www.arenabiznesu.pl

Kolejne spotkanie w ramach Areny Biznesu odbędzie się już 20 kwietnia w salonie samochodowym Mercedes-Benz, ul. Armii Krajowej 17 .

Zobacz jak wyglądało spotkanie w ramach Areny Biznesu w marcu:

Spotkanie odbyło się w oryginalnych i eleganckich wnętrzach Dali Club. W części szkoleniowej uczestnicy wysłuchali krótkiej prezentacji na temat prawidłowego układu elementów na firmowej stronie www. Bezpłatne szkolenie ,,Jak bronić się przed chaosem na swojej stronie internetowej” przeprowadziła przedstawicielka firmy BrainSHARE


Każdy z uczestników miał czas na przedstawienie swojej działalności. Kilka słów o sobie …


i można przystąpić do wymiany wizytówek.

Dorota Mastalska, wulkan pozytywnej energii i sprawczyni całego zamieszania.

Po części networkingowej przyszedł czas na integrację – szybki kurs samoobrony.
ikonaarena
ikonaarena

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.