ikona1234pejzaz_miasto
Edyta Nowicka
19/10/2016

Berlin w Warszawie

Co może nam się spodobać w Berlinie? Tych rzeczy jest mnóstwo. Nie trzeba jednak jechać do Niemiec, aby je zobaczyć. Wiele z nich zostało bowiem przywiezionych do Warszawy. Wszystko w ramach inicjatywy „Pop into Berlin”

„Pop into Berlin” jest inicjatywą zorganizowaną w celu promowania Berlina, jako centrum kreatywności w europejskich stolicach. Jak w latach poprzednich, kiedy to „Pop into Berlin” zawitał do takich europejskich stolic, jak Amsterdam, Londyn, Paryż, Sztokholm czy Wiedeń, tegoroczna edycja daje przedsmak berlińskiej atmosfery i jest okazją do doświadczenia tego kreatywnego i nowatorskiego miasta z pierwszej ręki.

Berlina można posmakować od 17-29 października, przy placu Dąbrowskiego 8. Warto jednak pamiętać, że „Pop into Berlin” to dwa wydarzenia: „Pop-up-Store” i „Pop-up-Club” odbywające się tydzień po tygodniu. W ramach „Pop-up-Store” można obejrzeć i kupić wiele awangardowych przedmiotów przywiezionych z niemieckiej stolicy. To właśnie tutaj ponad 20. berlińskich producentów pokaże swoje najbardziej ekskluzywne produkty – od akcesoriów modowych w przystępnych cenach, po unikatowe dodatki z najwyższej półki. Co jeszcze oznacza dla nas „Pop-up-Store”? To także możliwość imprezowania w najmniejszym nocnym klubie na świecie – Teledisko, który z zewnątrz przypomina budkę telefoniczną.

Z kolei fani muzealnych eksponatów, będą mieli unikalną możliwość podziwiania, po raz pierwszy w Polsce,  repliki słynnej czaszki Tyranozaura TRISTANA, pochodzącej ze zbiorów berlińskiego Muzeum Historii Naturalnej. Odwiedzający będą mogli również powąchać jak pachnie Berlin, spróbować wyśmienitej prażonej kukurydzy, a także organicznej, egzotycznej i awanturniczej herbaty.

Źródło: Testa Communications
fot. materiały prasowe

ikona1234pejzaz_miasto
ikona1234pejzaz_miasto

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.