Kami_ikona
Redakcja
01/07/2012

Biżuteria rozdana

Ciepłe dni zachęcają nas do zakładania fantazyjnych, efektownych naszyjników, korali, kolczyków czy bransoletek. Niektóre z nas bez ozdób w uszach czy na szyi czują się jakby były nagie

Starannie dobrana, kobieca biżuteria jest „kropką nad i”  każdego stroju. My jesteśmy fankami biżuterii Kami Glamour tworzonej przez krakowską artystkę Agnieszkę Sordyl-Gąskę.

W naszym  konkursie można było wygrać kolczyki prezentowane na zdjęciu. Wystarczyło odpowiedzieć na pytanie: „Z  jakim wakacyjnym miejscem kojarzy Ci  się  biżuteria Kami Glamour?” i wysłać odpowiedź do północy 30 czerwca na adres: redakcja@eksmagazyn.pl.

Oto nagrodzona odpowiedź:

„Wpatrując się w te przepiękne kolczyki starałam się odpowiedzieć na Wasze pytanie z jakim wakacyjnym miejscem mi się kojarzą… nie udało nie się jednak połączyć ich z żadnym miejscem.
Kojarzą mi się natomiast uporczywie i jednoznacznie z moimi ukochanymi owocami – CZARNĄ PORZECZKĄ, które nie tylko pięknie pachną ale też najlepiej smakują zerwane prosto z krzaka – takie muśnięte słońcem.
Na widok tych kolczyków  ślinka mi cieknie i z radością nosiłabym jako porzeczkomaniaczka.”

Panią Monikę z Poznania, autorkę odpowiedzi prosimy o kontakt na adres joanna.jalowiec@eksmagazyn.pl i ustalenie szczegółów wysyłki.

GRATULUJEMY!

Kami_ikona
Kami_ikona

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.