Ciaza
Redakcja
11/04/2011

Porozmawiajmy o ciąży

Ciąża i macierzyństwo to jeden z najważniejszych okresów w życiu każdej z nas. I właśnie z myślą o przyszłych matkach i o tych, które macierzyństwo dopiero planują, w Krakowie prowadzone będą warsztaty dla wszystkich kobiet, które chcą jak najlepiej zadbać o zdrowie własne i swojego malucha

Masz wiele pytań jako przyszła matka, albo nie wiesz jak we właściwy sposób zadbać o zdrowie niemowlęcia? Jeśli tak to w dniu 14.04.2011 powinnaś wybrać się na spotkania z cyklu „Porozmawiajmy o ciąży”, które prowadzone będą przez specjalistów z oddziału ginekologiczno-położniczego ze Szpitala Specjalistycznego im. Stefana Żeromskiego w Krakowie. Warsztaty odbywać się będą w Hotelu Aspel, przy ulicy Bratysławskiej 2 od godziny 17:30.

Na wszystkie panie biorące udział w spotkaniu czekać będą porady specjalistów, fryzjerów, kosmetyczek, pokaz mody ciążowej, degustacja wody ustronianka z jodem oraz loteria fantowa. W gronie ekspertów biorących udział w spotkaniu znajdą się: dr Janusz Hejner ginekolog-położnik, położna Maria Kalata, położna Maria Gierczak oraz Anna Nogojska.

Udział w warsztatach jest darmowy, a informacje jakie będziemy tam mogły zdobyć to głównie te dotyczące: porodów, karmienia piersią, ekologicznych i antyalergicznych produktów dla nas i naszych dzieci oraz porady na temat zdrowia przyszłych matek, a także programu rodzić po ludzku.

Ciaza
Ciaza

Komentarze Dodaj komentarz (1)

  1. krysia59 11/04/2011 19:41

    CytujSkomentuj

    wszystkie młode kobiety powinny przyjść i posłuchać

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.