louveikona
Modelki w kreacjach Roberto Cavalli/fot. mat. prasowe
Redakcja
02/12/2011

Butik LOUVE odsłonił tajemnice piękna

29 listopada w ekskluzywnym Butiku LOUVE w krakowskim Pasażu 13, odbył się wyjątkowy wieczór, podczas którego kobiety poznały tajniki piękna i odkryły siebie na nowo. Całe wydarzenie odzwierciedlało styl miejsca, łącząc w sobie szyk, luksus i kameralną atmosferę

Mimo, iż Butik LOUVE jest miejscem zarezerwowanym wyłącznie dla kobiet, na ten niezapomniany listopadowy wieczór przybyli również panowie, by wspierać swoje kobiety podczas przemian. Było warto, ponieważ modelki, które zaprezentowały się w najnowszej kolekcji Roberto Cavalli oraz butach United Nude wywarły na wszystkich niesamowite wrażenie. Jednak nie byłoby ono kompletne bez podkreślających piękno fryzur, o które zadbała uznana w światowych kręgach stylistka Małgorzata Babicz oraz bez biżuterii marki PANDORA, która dodała smaku stylizacji.
Każda z kobiet miała okazję poddać się metamorfozie oraz uzyskać modowe i kosmetyczne porady. Stylistki pokazywały jak dobrać strój do sylwetki i typu urody, tak by odpowiednio wydobyć kobiecość. Panie mogły dzielić się modowymi spostrzeżeniami smakując wykwintnego wina włoskiego Chianti z Toskanii. Niezwykłą atmosferę tego wydarzenia budowała również chillout’owa muzyka oraz perfekcyjna dekoracja wiecznymi różami wykonana przez znaną florystkę Evę Klimek. Natomiast o wrażenia smakowe gości zadbała japońska restauracja Sushi Zen, która przygotowała dla nich niespodziankę w postaci zaproszeń na kolację. Wszyscy mieli okazję wziąć udział w warsztatach przygotowywania sushi.
By utrwalić zachwycający wygląd pań, wszystkie te niezwykłe przemiany zostały uwiecznione przez profesjonalnego fotografa Bartosza Lubicz-Gembalskiego. Na koniec Butik LOUVE miło zaskoczył swoich gości konkursem z cennymi nagrodami od partnerów wydarzenia. Cieszymy się, że w Krakowie są organizowane takie wydarzenia – bo cel został osiągnięty – panie poczuły się wytwornie, romantycznie i wielkomiejsko zgodnie z zasadą Butiku LOUVE.

Więcej informacji: www.facebook.com/butik.Louve

louveikona
louveikona