designeria_logo
Redakcja
03/11/2011

Designeria Trendy Show

9 listopada o godzinie 20 w Hotelu Europejskim w Warszawie, odbędzie się pierwsza impreza z cyklu wydarzeń pod wspólną nazwą „Designeria Trendy Show”

To nowy cykl imprez promujący ciekawe trendy w obszarach niebanalnego wzornictwa i mody. Głównym celem cyklu „designeria” jest  promocja twórczości projektantów i artystów z różnych obszarów sztuki, oraz zwiększenie zainteresowania współczesnymi trendami w modzie i  wzornictwie. Celem „designerki” jest także  prezentacja osiągnięć w obszarach wzornictwa komercyjnego, promocja niebanalnych i wyjątkowych usług jak i innowacyjnych produktów na rynku.

9 listopada najważniejszym punktem wieczoru będzie pokaz kolekcji  młodej projektantki Katarzyny Kmiecik. Kasia Kmiecik Jest absolwentką projektowania  ubioru w Międzynarodowej Szkole Kostiumografii i   Projektowania Ubioru. Przez ostatnie dwa lata pracowała jako projektant marki ECLIPSE, tworząc kolekcje damskie, jednak już na studiach fascynowała ją moda męska i projektowanie dla mężczyzn stało się jej celem. 9 listopada zobaczymy sylwetki męskie oraz damskie z najnowszej kolekcji Flash. Będzie można również oglądać prace artysty  malarza Krzysztofa Cieślaka.

Partnerami wydarzenia są firmy, które prezentują produkty wpisujące się w idee „designerki” oraz nie boją się spotkań ze świadomym i wymagającym klientem. Przy lampce wina oraz wyśmienitych przekąskach  każdy z gości będzie mógł zapoznać się z ciekawymi produktami partnerów „designerki”,  dla których unikalne wzornictwo jest sprawą pierwszorzędną.

Zaproszenia na imprezę  są dostępne u  Partnerów wydarzenia oraz na oficjalnym profilu wydarzenia na FB http://www.facebook.com/pages/Designeria/188893487852843

Termin: 9 listopad 2011 (środa)
Start: godzina 20:00
Adres: Hotel Europejski, ul Krakowskie Przedmieście, Warszawa

W programie imprezy:
- pokaz mody: kolekcja Kasi Kmiecik
- wernisaż sztuki: artysta malarz i rzeźbiarz, Krzysztof Cieślak
- ekspozycje i prezentacja produktów i usług Partnerów „designerii”
- degustacja wina
- catering koktajlowy
-  loteria z nagrodami dla gości

designeria_logo
designeria_logo

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.