Plaza-Ikona
Zdjęcia: Michał Łepecki
Redakcja
11/09/2013

Dzień FIT w Klubie Plaża

8 września w Klubie Plaża Kraków ćwiczył z najseksowniejszym trenerem i dietetykiem w Polsce. Razem z nami ćwiczyła aktorka i miłośniczka sportu – Joasia Jabłczyńska, która spisała się świetnie!

Sponsorem głównym imprezy była firma Konspol – producent wędlin z kurczaka (również tych w wersji light – dla dbających szczególnie o linię), partnerem imprezy – firma Under Armour.

W tym dniu również Salon Odrodzenie z Krakowa świętował swoje 18. urodziny, więc w dniu FIT było również miejsce na relaks i strefę piękna!

Atrakcje dla Gości i niespodzianki na loterię wizytówkową przygotowali wspaniali Partnerzy: Firma Konspol, marka Under Armour, Salon Odrodzenie, kosmetyki Sesderma, sklep z żywnością ekologiczną MELASA, szkoła językowa Pro School z Krakowa, producent torebek Słoń Torbalski, bielizna Freya oraz sklep z bielizną Intimo 4 You, firma Komplet – producent dietetycznego chlebka ProBody, bielizna erotyczna Anais Apparel, a także kosmetyki z Este Group.

Wspaniały energiczny pokaz przygotowały tancerki ze szkoły Zumba 4 Life z Krakowa. Zdjęcia wykonał wspaniały fotograf Michał Łepecki, który pracuje również w Art du Mariage.

Dziękujemy naszej wspaniałej ekipie: wizażystce i makijażystce Katarzynie Flame Kowalik, naszemu wspaniałemu event managerowi Go Jaremie, styliście Wojtkowi Kozubowi i cudownym pomocnikom technicznym: Radkowi Kowalikowi, Michałowi Ka. Dziękujemy wspaniałym gościom i zapraszamy na kolejne imprezy!

Sponsorem głównym imprezy była firma Konspol:

Partnerem głównym imprezy była marka Under Armour:

18. urodziny obchodził Salon Odrodzenie:

Plaza-Ikona
Plaza-Ikona

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.