sakura_dzien_fit
Ela Prochowicz
02/09/2011

Dzień FIT w Sakurze z EksMagazynem

Ciekawostki, dzięki którym łatwiej będzie Ci wypracować wymarzoną figurę, usłyszysz podczas Dnia FIT już 10 września w Sakura Dance & Beauty. Będzie też sporo ruchu: pokazy capoeiry, pilatesu z piłkami i specjalny trening pod okiem Jacka Bilczyńskiego. EksMagazyn serdecznie zaprasza! Wstęp bezpłatny! Zaczynamy o godz. 10!

Wiesz, że sukcesem do skuteczniej diety jest jedzenie mniej, a częściej, przynajmniej 5 posiłków równomiernie rozłożonych w ciągu dnia? Nie wierzysz, że to działa? Podziel swoje dotychczasowe posiłki na 5-6 mniejszych. Będziesz spożywała taką sama ilość kcal jak obecnie, a po miesiącu waga pokaże mniej.
O czym jeszcze warto pamiętać będąc na diecie? Jedz powoli. Wyłącz telewizor i radio. Skup się na tym co masz na talerzu (najlepiej dużym – większy talerz sprawia, że optycznie wydaje Ci się, że jedzenia jest więcej). Pamiętaj, że uczucie sytości nie pojawia się od razu, a dopiero w kilka minut po spożyciu posiłku. Dlatego szybkie jedzenie sprawia, że jesz znacznie więcej.

Dlaczego o tym piszemy? Bo niewiele z nas zdaje sobie z tego sprawę. Takie proste tajniki zdrowego stylu życia poznacie już w sobotę 10 września podczas Dnia FIT w Sakura Dance & Beauty. Podczas dnia zorganizowanego specjalnie dla Pań, będzie mnóstwo atrakcji. Najpierw odbędą się warsztaty: Capoeira, Samoobrona dla kobiet, Fitness Brazylijski.
Następnie Jacek Bilczyński, Fit & Lifestyle Coach poprowadzi warsztaty dotyczące fundamentalnych zasad zdrowego jadłospisu oraz tajników skutecznej diety, a także przeprowadzi przykładowy trening. – Tak naprawdę zmiana wyglądu czy też zmiana ciała, to tylko mały wycinek tego, czym się zajmuję. Wśród ludzi jest coraz większa świadomość swojego organizmu, coraz więcej z nas chce być fit, jakkolwiek szeroko tego nie rozumieć. Chodzi o to, żeby nie tylko zrzucić zbędnych 10 kilogramów, ale żeby zmienić swój styl życia na zdrowszy. I to nie poprzez katowanie się i wyrzekanie tego, co lubimy, ale poprzez stopniowe zmienianie nawyków – podkreśla Jacek Bilczyński.
Na uczestniczki czeka też pokaz i warsztaty Latino aerobic, a także podwójne zajęcia fitness: Pilates z piłkami oraz Zumba.

Chętne osoby do wzięcia udziału w warsztatach i wykładach, prosimy o rezerwację pod numerem: 607 030 055. Sakura Dance & Beauty oraz EksMagazyn zapraszają!

 O Sakurze:

Sakura w języku japońskim oznacza kwiat wiśni. Dlatego Sakura Dance & Beauty – to miejsce, w którym cząstkę tego, co japońskie przeniesiono na grunt polski. Nie tylko wystrój wnętrza nawiązuje stylistyką do wnętrz Dalekiego Wschodu. Precyzja, dokładność, profesjonalizm – te cechy niezmiennie kojarzą się z japońską kulturą i są jednocześnie dewizą Sakura Dance & Beaty. Miejsce tworzą: profesjonalna szkoła tańca z najlepszą kadrą instruktorów w Krakowie oraz gabinety kosmetyczne, masażu oraz salon fryzjerski.

Harmonia ciała i umysłu to piękno, a zabiegi kosmetyczne, masaże, taniec, to przejaw dbałości o nie. Sakura Dance & Beauty zostało stworzone po to, by dbać o piękno –  by w natłoku codziennych obowiązków znaleźć chwilę tylko dla siebie. W salonie wykonuje się zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, relaksacyjne, pielęgnacyjne oraz fryzjerskie. Wszystkie zabiegi odbywają się na bazie profesjonalnych kosmetyków: Joico (w salonie fryzjerskim), Guinot (w salonie kosmetycznym), Dermika (w gabinecie do masażu), OPI, Dior (manicure & pedicure). Prawdziwym hitem Sakury jest pedicure z rybkami garra rufa, manicure japoński, depilacja pastą cukrową, a także niesamowicie relaksujące zabiegi na ciało.

ADRES:
Sakura Dance & Beauty
ul. Mogilska 69 A, Kraków
Tel: 12 294 90 32 (beauty salon:)/607 030 055 (dance/fitness)

Szczegółowa oferta jest dostępna na: www.sakuracenter.com

sakura_dzien_fit
sakura_dzien_fit

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.