mlyn_ikona
W Fitness Młyn można liczyć na pomoc profesjonalistów / fot. Press Factory
Dagna Starowieyska
15/09/2011

Dzień Otwarty Fitness Młyn

24 września na Zabłociu, przy ul. Przemysłowej 4, będzie się działo! Nowo otwarty Fitness Młyn, ekskluzywne miejsce na rekreacyjnej mapie Krakowa zaprasza na dzień otwarty. EksMagazyn patronuje wydarzeniu i również zachęca do odwiedzenia tego niezwykłego miejsca

Podczas Dnia otwartego, Fitness Młyn zaprasza klubowiczów i gości, którzy chcą poznać to nowe miejsce. Zacznie się już o godz. 9 aqua aerobikiem, będzie też trening obwodowy na sali fitness i na siłowni, później indoor walking, pilaste, zajęcia na rowerach.

Centrum Medycyny Estetycznej SCANMED zaprezentuje zabieg VACAVITE PRESTIGE, czyli odchudzanie za pomocą ultradźwięków plus endodermomasaż. Żeby wziąć z nim udział, trzeba się wcześniej zapisać. THE SECRET SOAP STORE pojawi się z prezentacją kosmetyków naturalnych.

A od 15 do 20 będzie trwało Kubańskie Popołudnie w Młynie. Towarzystwo „Sabores de Cuba” zaprasza do wspólnej zabawy i nauki. – Ciała rozgrzejemy w rytmie energetycznego, ulicznego Reggaetonu, tańczonego solo. Taki wizerunek Kuby skontrastujemy z elegancją i subtelnością SON CUBANO. W odpowiedni klimat wprowadzimy Was krótkim pokazem tańca, a następnie wspólnie spróbujemy zatańczyć son… w parach. Muzyka jest w nas, wystarczy się jej poddać – zachęcają organizatorzy pokazu.

W godz. 18.00 – 19.30 odbędzie się koncert i pokaz tańca Milagros Abreu (Mili Morena). Milagros Abreu Machado to artystka o wielkim potencjale, poczuciu rytmu i zmysłowości. Kubańskie talenty wciąż nas zaskakują; tym razem Kuba podejmie nas muzyką Mili Morena.

ZAPISY DLA KLUBOWICZÓW I GOŚCI W RECEPCJI KLUBU!
Fitness Młyn i EksMagazyn serdecznie zapraszają
!

O Fitness Młyn

Twórcy „Fitness Młyn” wychodzą za założenia, że fitness to nie tylko trening ale także filozofia życia. W bardzo obszernym lokalu przy ul. Przemysłowej 4 w Krakowie, znajdziemy basen, nowocześnie wyposażoną siłownię, sauny, Młynek – czyli klub malucha i lunch bar. W urządzonych, w klimacie loftów wnętrzach, po ciężkim treningu można podziwiać obrazy wiszące na ceglanych ścianach. Miejsce, dzięki scenie,  jest także przystosowane do występów artystycznych. Dużym atutem dla przyjeżdżających, z innych części miasta, z pewnością będzie strzeżony parking. Twórcy „Fitness Młyn” specjalny program treningowy proponują seniorom i osobom niepełnosprawnym. Więcej na www. fitnessmlyn.pl.

mlyn_ikona
mlyn_ikona

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.