amariss ikona
Redakcja
16/10/2011

Dzień otwarty w Amariss Medical SPA

Miła atmosfera, pokaz manicure japońskiego, masażu ciała, bezpłatne konsultacje z zakresu dbania o ciało i twarz oraz wykład Jacka Bilczyńskiego, dietetyka i trenera personalnego – tak wyglądał dzień otwarty w Amariss Medical SPA. Partnerem wydarzenia był EksMagazyn

Od samego rana przytulne wnętrza Amariss Medical SPA zapełniały się kolejnymi gośćmi. Panie, które przybyły na Dzień Otwarty mogły skorzystać m.in. z konsultacji z zakresu medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej lub oddać się w ręce specjalistów od masażu, pięknej skóry i zdrowych włosów. Amariss Medical SPA to miejsce, które łączy wiele dziedzin dbania o zdrowie i kobiece piękno. Na miejscu można skorzystać z usług fryzjera, stomatologa, masażysty, kosmetyczki, lekarza medycyny estetycznej.
Po przyjemnościach dla ciała, nadszedł czas na szczyptę teorii. O mitach na temat odchudzania mówił gość specjalny Dni Otwartych – Jacek Bilczyński, dietetyk i trener personalny, właściciel firmy „Jacek Bilczyński Fit&Lifestyle Coach”. W trakcie wykładu mówił, o czym należy pamiętać planując odchudzanie, jakie są najczęściej popełniane błędy żywieniowe, jak uchronić się przed efektem jo-jo, dlaczego warto jeść mięso i dlaczego czasem trzeba trochę przytyć, by potem cieszyć się piękną sylwetką. Na koniec odbyła się loteria wizytówkowa i indywidualne konsultacje z specjalistami.
JJ


O Amariss Medical Spa
Od początku istnienia firma tworzy efektywne i kompleksowe koncepcje pielęgnacji w oparciu o tradycyjne metody, innowacyjne receptury oraz nowoczesne urządzenia. W nowej siedzibie Amariss Medical SPA rozszerza swoją działalność oferując kompleksowe rozwiązania w trosce o piękne i zdrowe ciało. Indywidualnie dobierane programy oparte są na wykorzystaniu profesjonalnych kosmetyków najlepszych włoskich marek: DIBI, OLOS i THALMER. Rezultaty pielęgnacji i satysfakcja klientów sprawiły, że nasze kosmetyki cieszą się opinią doskonałej marki selektywnej. Myśląc o zdrowym i pięknym wyglądzie nie sposób pominąć pięknego uśmiechu, o który zadba Amariss Dente, profesjonalny gabinet stomatologiczny wyposażony w najwyższej klasy  aparaturę.

amariss ikona
amariss ikona

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.