ekscesy2012ikona
Redakcja
09/10/2012

EKScesy 2012! Kobiety!

W tym roku po raz drugi przyznamy nagrody EksMagazynu. Oto nominacje do EKScesów 2012 – nagród dla osób nieszablonowych, tych znanych i tych nie przebywających wiecznie na świeczniku, ale przełamujących stereotypy, barwnych, często zaskakujących

Nominujemy nie tylko osoby, ale i ich działania, bo to liczy się dla nas najbardziej. Nominacje ogłaszamy w dwóch kategoriach.

EKSces Damski

*Róża Thun
Kobieta torpeda. Najbardziej pracowita europosłanka, przez lata działaczka społeczna. Nominację otrzymuje za ciężką pracę, mądry patriotyzm i charyzmę, której pozazdrościć może jej większość polskich polityków.

*Kora
Za to, iż udowadnia, że atrakcyjna kobieta to przede wszystkim kobieta z charakterem. I za to, że nie daje się zwariować mediom.

*Maria Czubaszek
Za szczerość, odwagę i niepoprawność polityczną na każdym kroku. Za to, że potrafi powiedzieć wprost to, co wiele kobiet myśli. I za to, iż potrafiła w końcu nazwać starzenie się po imieniu i – w przeciwieństwie do wielu innych – przyznać się do operacji plastycznej.

*Aldona Plewińska

Nie ma obu rąk i jednej nogi. Nie przeszkodziło jej to jednak w znalezieniu pracy, miłości, a także w realizacji pasji, jaką jest fotomodeling. Nominację otrzymuje za to, że udowadnia nam, że nie ma rzeczy niemożliwych.

*Ilona Felicjańska
Nominację otrzymuje za to, że od ponad roku otwarcie mówi o tym, że każdy ma prawo do słabości, a tym bardziej – każdy ma prawo z nią walczyć i ją pokonać.


Jak rok temu, EKSces Damski przyzna Redakcja i Czytelnicy EksMagazynu. Do 14 października możecie głosować na swoją ulubioną Gwiazdę. Jak to zrobić? Wystarczy do północy 14 października 2012 roku wysłać maila z uzasadnieniem swojego wyboru na adres: ekscesy@eksmagazyn.pl. W tytule maila wpisując „EKSces Damski”. Ta z nominowanych Gwiazd, która zbierze najwięcej opinii, otrzyma EKScesa publiczności!

Wyniki ogłosimy podczas Gali Urodzinowej EksMagazynu, 20 października w Operze Krakowskiej!

Dla Głosujących mamy bardzo atrakcyjne nagrody – 10 zestawów kosmetyków linii Synchroline, o wartości ponad 300 zł każdy! Nagrodzimy najciekawsze uzasadnienia! Zapraszamy do zabawy!

Regulamin konkursowy znajdziecie tutaj.

ekscesy2012ikona
ekscesy2012ikona

Komentarze Dodaj komentarz (1)

  1. krysia59 12/10/2012 06:11

    CytujSkomentuj

    poczucie humoru ,dystans do życia ,odwaga w wypowiedziach,życiowy optymizm

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.