ekscytujacywieczorikona
Redakcja
03/10/2011

EKScytujący wieczór poza mainstreamem

EksMagazyn i hotel Royal zapraszają na „EKScytujący wieczór” z Januszem Radkiem, jednym z najciekawszych polskich artystów i Agnieszką Czerwińską, ambasadorką modelek size plus. Spotkanie odbędzie się 7 października o g. 18.30 w Krakowie, w nastrojowych wnętrzach hotelu Royal (ul. Św. Gertrudy 26). Wstęp wolny!

„EKScytujący wieczór” to cykl tematycznych spotkań z artystami, przedstawicielami świata mody, biznesu, urody, mediów, specjalistami różnych dziedzin, dyskusje, prezentacje i przede wszystkim dobra zabawa. Będziemy prezentować ciekawych ludzi, którzy podzielą się z uczestnikami spotkań swoją wiedzą, zapraszać lubianych i cenionych artystów, rozmawiać na tematy dotyczące spraw ciała i psyche. Mamy nadzieję, że zaproszeni przez nas goście zainspirują Państwa i pozwolą w przyjemny sposób spędzić czas.

Gośćmi pierwszego spotkania, które odbędzie się pod hasłem „Poza mainstreamem” będzie dwójka niepokornych.

On – wrażliwy, niebanalny twórca, zawsze chodzący własnymi artystycznymi ścieżkami. Znany i lubiany Janusz Radek, bohater premierowego wydania „EksMagazynu” oczaruje Państwa błyskotliwym intelektem i podejściem do muzyki.


Ona – z tupetem wkroczyła na polski rynek mody promując kobiece piękno w nieco większym rozmiarze niż wszechobecne xs. Agnieszka Czerwińska – piękna i odważna kobieta, założycielka agencji modelek plus size „Nobody’s Perfect” opowie o tym, jak kochać swoje ciało na przekór kanonom.

fot. Anna Stępska
„EKScytujące wieczory” będą odbywać się cyklicznie – raz w miesiącu. O kolejnych poinformujemy na naszej stronie. Poczęstunek dla uczestników spotkań zapewnia partner i gospodarz spotkań – hotel Royal.

ekscytujacywieczorikona
ekscytujacywieczorikona

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.