Jacek_Bilczyński_Premiera
Fot.: EksMagazyn
Anna Chodacka
02/12/2010

EksMagazyn w pracy: sesja i premiera

Czy zastanawialiście się jak powstała premierowa sesja EksMagazynu „Upiór w operze”? Chcecie zobaczyć co działo się na oficjalnej premierze miesięcznika? Oto dwa ekstra materiały, które przybliżą Wam pracę przy powstawaniu numeru i debiut „Eksa” na polskim rynku wydawniczym

Debiut w Krakowie spotkał się z zainteresowaniem mężczyzn i zachwytem kobiet. – Nareszcie magazyn, który rozbiera mężczyzn! – mówi Magda Gessler, która przyznaje jednocześnie, że najatrakcyjniejszą częścią męskiego ciała jest jego mózg. – Myślę, że to magazyn dla ludzi – uśmiecha się Janusz Radek, a Jacek Bilczyński, który wcielił się w postać Upiora w Operze dorzuca. – Myślę, że kobiety chcą czegoś innego, niebanalnego. EksMagazyn właśnie taki jest – dodaje.

Pierwszy numer EksMagazynu można znaleźć w najlepszych salonach urodowych w Warszawie i Krakowie oraz najpopularniejszych klubach, restauracjach, kawiarniach i hotelach w tych dwóch miastach. Oprócz tego do nabycie jest e-wydanie. EksMagazyn to unikalne w skali kraju przedsięwzięcie, które na nowo definiuje pojęcie „magazyn kobiecy”. Zobaczcie jak wyglądała premiera EksMagazynu 28 października w krakowskim hotelu Andel’s:

W pierwszym numerze znalazły się autorskie treści najwyższej jakości, a przede wszystkim dwa działy, których próżno szukać gdziekolwiek indziej: męskie metamorfozy oraz sesja prezentująca męskie akty. Nie zabrakło popularnych działów: seks, zdrowie, uroda, design, moda, podróże. Uwagę czytelniczek przykuła niewzykła sesja inspirowana filmem „Upiór w operze”. Zobaczcie jak powstawała:

Jacek_Bilczyński_Premiera
Jacek_Bilczyński_Premiera

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.