fiwe-ikona
magda
10/09/2018

FIWE: Przedstaw się światu Fitness!

IC events organizator jednych z największych targów fitness w Europie Centralno – Wschodniej , czyli FIWE Fitness Trade Show ruszył z całkowicie nową niespotykaną dotąd nigdzie indziej formułą konkursu pod elektryzującą nazwą FIWE Future Star!


Stań się prawdziwą gwiazdą fitness z pierwszych stron gazet! Nagrodą w konkursie będzie gloria i chwała wśród całej branży fitness. Zwycięstwo w konkursie umożliwi Ci start i wypłynięcie na szerokie wody gwiazdorskiego życia.
Każdy etap przygotowań wymaga dużego zaangażowania ponieważ do wygrania nie wystarczy zwykła popularność i rzesza znajomych , ale zaprezentowane swojej formy i podejścia do sportu będzie stanowiło najwyższą wartość.
Kandydaci będą oceniani według następujących kryteriów:
a. wygląd / sylwetka
b. udokumentowane sukcesy zawodowe
c. zaangażowanie w motywację innych
d. osobowość
e. osiągnięcia
Kapituła wyłoni spośród wszystkich zgłoszonych uczestników 3. głównych Ambasadorów targów FIWE:
  • Ambasador Bodybuilding
  • Ambasador MMA
  • Ambasador CrossFit
Organizatorzy V jubileuszowej edycji już rozpoczął  castingi. Promocja konkursu twa przez cały rok , a jej finał odbędzie się na targach FIWE na niespotykaną dotychczas skalę!
Zgłoś swój udział! www.fiwe.pl


fiwe-ikona
fiwe-ikona

Komentarze Dodaj komentarz (1)

  1. Dagmara 12/09/2018 20:17

    CytujSkomentuj

    Wybieram się :) Miło i motywująco będzie zobaczyć w jednym miejscu tyle osobistości ze świata fitness. A że niestety, trochę do zrzucenia jest to chętnie porozmawiam z kimś obeznanym w temacie, co by mi można było zaproponować. Bo cóż powiedzieć, kilka kilo za dużo było i jest…

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.