Soundgarden_ikona
Fot. PressFactory
Anna Chodacka
03/03/2014

Gatsby Party w Sound Garden Hotel

Stroje stylizowane na lata 20., doskonała kuchnia i świetna muzyka. 28 lutego w Sound Garden Hotel w Warszawie goście wyśmienicie bawili się na „Gatsby Party” świętując pierwszy rok istnienia hotelu

Partnerami wydarzenia byli Good Company Garden Restaurant, MeetingPlanner.pl, Voda, Stock, MAC Cosmetics, Rent Design, Brill AV Media, Muzeum Motoryzacji i Techniki.

*Sound Garden Hotel – posiada 206 pokoi dostosowanych do potrzeb gości. W projekcie hotelu wykorzystano naturalne materiały wysokiej jakości, takie jak drewno i szkło. Ponadto hotel wykorzystuje wodę deszczową. To pierwszy samoobsługowy hotel w Warszawie, gdzie goście znajdą inteligente check-in kioski, które przedzielają pokój na podstawie rezerwacji oraz wydają klucz. Sound Garden Hotel oferuje przyjeżdżającym muzyczne piętra, można wybrać pomiędzy jazzam, popem, rockiem, ciszą i dźwiękami przyrody. Na życzenie gości śniadanie może zostać podane pomiędzy 5:30 a 7. znajduje się zaledwie 2 km od Lotniska Chopina w Warszawie. Conference Center dysponuje 9 salami, o powierzchni 800 m2, z możliwością przyjęcia 800 osób jednocześnie.

Soundgarden_ikona
Soundgarden_ikona

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.