goracamonogamia
Redakcja
05/08/2013

„Gorąca Monogamia” w Krakowie

24 sierpnia w Krakowie w klubie muzycznym Lizard King zapanuje wyjątkowa atmosfera „GORĄCEJ MONOGAMII”. Event – organizowany przez krakowską Szkołę Dobranych Par – to połączenie wykładu, szkolenia i coachingu

To święto singli oraz osób będących w związku! Dr Andrzej Depko, ceniony polski seksuolog, opowie nam jak efektywnie komunikować się ze sobą, aby nie leciały iskry. Będziemy mówić o miłości i zrozumieniu, ale także o sposobie na podsycenie ognia namiętności i pożądania pomiędzy partnerami.

Uczestnicy dowiedzą się jak prowadzić zdrowy tryb życia we dwoje i w jaki sposób razem podjąć skuteczną walkę o dobrze wyglądające ciało. Po części oficjalnej odbędzie się sesja coachingu dla chętnych a wcześniej będzie okazja skosztować zdrowego cateringu dietetycznego a także doświadczyć luksusu na własnej skórze podczas zabiegów kosmetycznych. Nasi partnerzy przygotowali mnóstwo nagród dla uczestników – książki, rabaty na kursy w szkole oraz aktywne wakacje dla dwojga. Pierwsze sto osób otrzyma na wejściu kosmetyki w prezencie.

Zapraszamy pary, singli oraz tych, dla których rozwój relacji z bliskimi oraz zdrowie i pielęgnacja są ważnymi elementami życia.

KONKURS! Nagrodą główną jest weekend dla dwojga w ****Hotelu Malinowy Dwór wraz z pakietem SPA! Wielki finał 16 sierpnia, a przyznanie nagród – podczas Gorącej Monogamii.

Uczestnictwo w wydarzeniu jest bezpłatne!

Start imprezy o godz. 11:00.

Szczegóły:  www.szkolapar.pl, facebook.com/SzkolaDobranychPar

goracamonogamia
goracamonogamia

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.