gp1
Fot.: Cień Klub
Redakcja
17/09/2011

Jedna impreza, 73 miejsca

A jednym z nich był właśnie Kraków. Global Party gościło w miniony czwartek i piątek w krakowskich klubach Cień i Baroque

W czwartek 15 oraz 16 września w ciągu 24 godzin w 73 miastach na jedną globalną imprezę przybyło ponad 80 tys. specjalnych gości, zjednoczonych wspólną ideą pomocy charytatywnej. The Global Party odbyło się w wiodących luksusowych hotelach, restauracjach, prywatnych rezydencjach oraz ekskluzywnych klubach. To wszystko w 73 największych miastach, niemal równocześnie, począwszy  od Cape Town, Delhi i Dubaju po przez Marrakesz, Oslo oraz Nowy Jork kończąc na  Sao Paulo i Szanghaju.

Każdy z ponad 80 gospodarzy imprezy The Global Party, zaprosił z tej okazji na specjalnie przygotowane wydarzenia, najważniejsze osoby ze świata mody, sztuki, mediów oraz biznesu. Oficjalnym gospodarzem Global Party, jako jedyne w Polsce były też krakowskie kluby Cień oraz Baroque.  Globalna impreza ma przede wszystkim wymiar charytatywny. Beneficjentem w Polsce jest fundacja Anny Dymnej „Mimo Wszystko”. 50 proc. środków uzyskanych ze sprzedaży biletów podczas imprezy w Krakowie zostanie przekazane na rzecz podopiecznych warsztatów terapii artystycznej w Radwanowicach.

gp1
gp1

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.