FullSizeRendertvn
fot. Materiały Prasowe TVN
LukaszKedzior
05/08/2015

Jesień z TVN

Dwa nowe seriale, muzyczny format prosto z Hiszpanii, sprawdzone i lubiane produkcje, a do tego plejada gwiazd. Dziś telewizja TVN zdradziła sekrety swojej jesiennej ramówki. Będzie co oglądać

Wśród nowości między innymi muzyczny talent show „Aplauz, aplauz”. To pierwsza edycja programu, który w Hiszpanii bił rekordy popularności. W programie talent wokalny zaprezentują rodzinne duety, publiczność w studiu oraz jurorzy ocenią występy, a Agnieszka Szulim jako gospodyni, będzie dbała o dobrą atmosferę i świetną zabawę.  
„Aż po sufit” to kolejna nowość, tym razem z gatunku seriali. Słodko-gorzka historia o blaskach i cieniach życia, rodzinnych więzach i relacjach oraz konfrontacji marzeń z rzeczywistością z Edytą Olszówką i Cezarym Pazurą w rolach głównych. Od tego sezonu w paśmie popołudniowym zagości „Singielka”. Jest to historia Elki – samotnej trzydziestoparoletniej dziennikarki, która zmotywowana nadchodzącym ślubem siostry zamierza dokładnie w 274 dni znaleźć prawdziwą miłość. Na premierowy odcinek „Singielki” trzeba będzie poczekać do października. Natomiast już 1 września do TVN po przerwie powraca Anna Maria Wesołowska, tym razem w nieco innej roli, w serialu zatytułowanym „Wesołowska i Mediatorzy”.
Na ekrany telewizorów wracają również ulubione programy widzów TVN, takie jak:  „Mam talent!”, „Top Model”, „MasterChef”", „Kto poślubi mojego syna”, „Kuchenne rewolucje”, „Dzień Dobry TVN”, „Kuba Wojewódzki”, „Kobieta na krańcu świata”, „Rozmowy w toku”, „Ugotowani”, „Żony Hollywood”, „Co za tydzień” czy „Na językach”.
Miłośnicy seriali mogą liczyć nowe odcinki „Na Wspólnej”, „Szkoły”, „Szpitala” i „Ukrytej prawdy”. Natomiast o informacje i reportaże na najwyższym poziomie zadbają dziennikarze „Faktów” oraz „Superwizjera” i „Uwagi”. Zapowiada się gorąca jesień!

FullSizeRendertvn
FullSizeRendertvn

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.