Biznes_Mixer
Pokaz mody marki Femini podczas Biznes Mixera na Obcasach w Krakowie / fot. Press Factory
Redakcja
06/03/2011

Karnawałowa Sofa Party

Tuż przed Dniem Kobiet odbył się kolejny kobiecy Biznes Mixer na obcasach – Sofa Party. To spotkania organizowane przez Brytyjsko-Polską Izbę Handlową. Dają paniom okazję do nieformalnych biznesowych rozmów i, jak pokazuje frekwencja – udowadniają, że kobiety wiedzą, jak poruszać się w biznesie

Piątek, 4 marca, Studio Meblowe ARKA w Krakowie. Godz. 18. W zamkniętym już studiu panuje tłok – nic dziwnego, pojawiło się tu tego wieczoru ponad sto pań, które przyszły, żeby się odprężyć, posłuchać ciekawych wykładów, obejrzeć pokaz mody, spotkać się z innymi przedsiębiorczymi kobietami.

Wszystkie zapracowane kobiety sukcesu miały tego dnia okazję na chwilę oddechu na cudownie wygodnych sofach Studia Meblowego Arka, gdzie światowe marki spotykają się z takim samym uznaniem, jak meble zaprojektowane przez rodzimych designer’ów. To był wieczór pięknych przestrzeni, wyjątkowych kobiet, dobrych trunków.

Po powitaniu, przedstawieniu gospodarzy, sponsorów i programu imprezy, zgromadzone panie miały okazję posłuchać wykładu Doktor Magdaleny Krzyczkowskiej – Sendrakowskiej: Anty-aging – nie pozwól, aby czas Cię dogonił, dowiedzieć się o tym, jakie diety stosować, żeby jak najdłużej cieszyć się dobrą kondycją. Później były już tylko przyjemności, głównie dla oczu – pokaz samby oraz pokaz mody marki FEMINI.

Na koniec imprezy odbyła się loteria fantowa z atrakcyjnymi nagrodami. Do wgrania były zabiegi SPA, profesjonalne kosmetyki, vouchery na kolacje w pięknych miejscach, zaproszenia na zajęcia taneczne, kreacje wieczorowe, samochód na weekend i wiele innych. W czasie trwania bankietu można też było wziąć udział w wyjątkowych przestrzeni – jak zmienić wiele, niewiele zmieniając.

Agnieszka Libura, Dyrektor Brytyjsko Polskiej Izby Handlowej w Małopolsce, która organizuje Mixery na Obcasach jest przekonana, że panie potrafią się na takich spotkaniach lepiej poznać, wymienić kontaktami i że zawarte tu znajomości owocują w ich późniejszej pracy. – Znam mnóstwo przedsiębiorczych kobiet, to wspaniałe kobiety, które wiedzą, co i jak robią. Dobrze, że mogą się spotkać – mówi.

Biznes_Mixer
Biznes_Mixer

Komentarze Dodaj komentarz (2)

  1. krysia59 06/03/2011 13:01

    CytujSkomentuj

    śliczne te kwieciste sukieneczki

  2. Ola 06/03/2011 16:07

    CytujSkomentuj

    Ta druga mi się podoba, choć niestety figury to ja takiej, jak pani modelka nie mam;)

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.