zaproszenie_wiosna_ikona
Redakcja
18/03/2012

Kobieca Wiosna z EksMagazynem

Już w środę przywitamy Wiosnę i z tej okazji proponujemy szaloną zabawę przy muzyce z „Dirty Dancing”, a także mnóstwo nagród i pewnego niezwykle zmysłowego Pana, który z pewnością przepędzi zimę. A wszystko 21 marca w hotelu Rubinstein w Krakowie

W rytmach muzyki z przebojowego „Dirty Dancing”, w otoczeniu luksusowych wnętrz Hotelu Rubinstein, powitamy wiosnę z EksMagazynem. Do tańca zaproszą nas instruktorzy Sakura Dance&Beauty, a hitem wieczoru będzie z pewnością występ Pawła Młynarczyka – jednego z Mężczyzn EksMagzynu 2011 ze wspaniałym, przygotowanym specjalnie na tę okazję występem tanecznym.

Sponsorami głównymi imprezy są:

*** WASA ***
*** Tętnowski Development ***
*** Hotel Rubinstein ***


Partnerami podczas Dnia Wiosny, którzy zaprezentują swoją ofertę, a także przygotują mnóstwo niespodzianek na loterię wizytówkową, a także do upominków dla każdego Gościa są:

* Akademia Urody Dermiss – to miejsce, gdzie bez obaw można sięgnąć po zdobycze medycyny estetycznej, z wyspecjalizowaną kadrą i najnowszym sprzętem kosmetycznym.

* Sklep z bielizną Marcille – sklep z ekskluzywną bielizną oraz niezwykle profesjonalną obsługą, która pomoże wybrać bieliznę do każdego typu sylwetki.

* Beer Fingers – producent pysznych paluszków podwójnych, również w czekoladzie.

* Biżuteria Mollie – elegancka i wyjątkowo urokliwa biżuteria dla każdej miłośniczki oryginalnych dodatków.

* artClinique – Europejskie Centrum Zdrowia i Urody oferujące diagnostykę, gabinety lekarskie, chirurgię plastyczną, medycynę estetyczną, kosmetologię, a także usługi fryzjera i stylisty.

* Deni Cler – salon z ul. Św. Jana w Krakowie, marka ekskluzywnej odzieży włoskiej.

* Ginger Mini Spa – kameralne Spa usytuowane w pobliżu Galerii Kazimierz, jednej z bardziej lubianych Galerii Krakowa, wyjątkowo urokliwe z szeroką gamą zabiegów zarówno dla pań, jak i panów.

* Centrum Urody Sekrety Piękna – nowoczesne Centrum Urody z Krakowa, oferujące pełną gamę zabiegów kosmetycznych, a także fryzjerskich

* Kami Glamour – wyjątkowo piękna i elegancka biżuteria artystyczna.

* Salon Odrodzenie – Centrum Kosmetyki Leczniczej, wyjątkowe miejsce w Krakowie, z kilkunastoletnim stażem na rynku usług kosmetycznych, stworzone i prowadzone z pasją, kameralne i dające poczucie komfortu każdej z pań, która korzysta z jego usług.

* Pandora – ekskluzywna i zmysłowa biżuteria, która zachwyci każdą z pań.

* Whoo Man – pierwsze SPA dla mężczyzn w Krakowie, które chętnie gości również panie.

* Sakura Dance&Beauty – najbardziej roztańczone i rozćwiczone miejsce w Krakowie, gdzie po wysiłku fizycznym, można również skorzystać z uroków gabinetu SPA.

* St. Sin – producent pastylek likwidujących zapach alkoholu, czosnku i odświeżających oddech.

* Old Poland – producent Serów Polskich.

Podczas imprezy odbędzie się loteria wizytówkowa z mnóstwem atrakcyjnych nagród – prosimy nie zapomnieć o wizytówkach! Dla każdego z Gości przygotowaliśmy też wiosenną niespodziankę!

zaproszenie_wiosna_ikona
zaproszenie_wiosna_ikona

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.