_MG_3647
Ela Makos
15/03/2017

Kobiety Pasji spotkały się w Koninie

„Warsztaty Pełną Pasją” już za nami! Od 8 do 12 marca w Koninie trwał cykl wykładów i spotkań motywacyjnych, które skierowane były przede wszystkim do kobiet ciekawych świata i otwartych na nową wiedzę

Każdy dzień tego wydarzenia przynosił nowe spotkania z Kobietami Pasji. Podczas wykładów i warsztatów Panie opowiadały o swoich doświadczeniach, zainteresowaniach i tym, co warto zrobić, aby powalczyć o swoje marzenia i plany. Dzięki różnorodnej tematyce wykładów każdy mógł wybrać coś dla siebie, a zajęcia praktyczne pozwoliły zatrzymać wartościowe doświadczenia.

Uczestniczki miały okazję nie tylko zgłębić tajemnice przedsiębiorczości, ale i nauczyć się pozytywnego myślenia czy też chwalenia własnymi osiągnięciami. To wydarzenie okazało się być również świetnym pretekstem do tego, aby wyjść z domu i świętować Dzień Kobiet w miłej atmosferze.

Same wykłady i warsztaty to jednak nie wszystko. W ramach spotkań nie zabrakło także wątku fotografii – zarówno tej ujmującej emocje, otaczających nas najbliższych jak i fotografii kulinarnej, ale i florystyki – sztuki układania kwiatów. Poza tymi zajęciami kobiety miały okazję przygotować na bazie owoców i warzyw zdrowy posiłek czy własnoręcznie zapleść wianek.

Wśród prelegentek nie zabrakło również właścicielek Grupy Medialnej Lifestyle. Aneta Zadroga i Anna Chodacka poprowadziły wykład „Sztuka chwalenia się swoimi osiągnięciami” oraz warsztaty „Po nitce do kłębka”. Uczestniczki tych zajęć mogły zatem zdobyć informacje m.in. na temat tego, jak wykorzystywać biznesowe okazje przy prowadzeniu własnej firmy.

Prowadzące ubrała firma TARANKO.

_MG_3647
_MG_3647

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.