la2_ikona-
Fot. Olivia A. Davis
Ela Prochowicz
23/04/2015

Kobiety sukcesu w Mieście Aniołów

Od ponad czterech lat tworzą własne media, wydają książki, organizują eventy. Aneta Zadroga, dyrektor strefy Beauty „Dni Fit & Beauty” i Anna Chodacka, redaktor naczelna internetowego magazynu sukcesjestkobieta.pl udowadniają, że biznes ma kobiecą twarz

Anna Chodacka jest  redaktorem naczelnym internetowego magazynu „Sukces jest kobietą”.  To część większego projektu: jesienią 2014 r. wydawnictwo PressFactory wydało książkę „Sukces jest kobietą! Piękna twarz biznesu”, a już  29 maja w Warszawie, w biznesowym hotelu Sound Garden organizuje Kongres Kobiet Sukcesu. Impreza skierowana jest do kobiet biznesu, kobiet, które chciałyby założyć własną firmę, kadry zarządzającej  i wszystkich osób poszukujących inspiracji.  Program kongresu będzie obejmował wykłady i panele z udziałem zaproszonych gości, występy artystyczne i część wystawienniczą.

W ciągu 2 dni 20 i 21 czerwca (sobota i niedziela) 2015 roku w Krakowie w Centrum ICE – najnowocześniejszym obiekcie wystawowym w Polsce odbędą się Dni Fit & Beauty. Blisko 200 wystawców z całego kraju zaprezentuje odwiedzającym swoją ofertę.
Za część BEAUTY odpowiada Aneta Zadroga, redaktor naczelna EksMagazynu – jedynego w Europie damskiego Playboy’a, wydawca, autorka powieści dla kobiet, wieloletnia dziennikarka Gazety Wyborczej.

Zobaczcie sesję z udziałem Anety Zadroga i Anny Chodackiej, która powstała w Los Angeles.BIŻUTERIA IMPRESSIMO  WYKORZYSTANA W STYLIZACJACH:FOT. Olivia A. Davis

STYLIZACJA, MAKE UP: GaGa Studio

PRODUKCJA: PressFactory

WŁOSY RED. NACZ. ANETA ZADROGA:

Kesner Hair Stylist
ul. Nadwiślańska 11 lok. 330
30-527 Kraków

www.kesner.pl

DZIĘKUJEMY PARTNEROM SESJI:

SUKIENKI: Allure

(www.allurethelabel.com)

BUTY: Paso a Paso

(www.store.pasoapaso.pl)

BIŻUTERIA: Impressimo

(www.impressimo.pl)

TOREBKI: Gawor Collection

(www.gawor-collection.pl)
la2_ikona-
la2_ikona-

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.