ikona_carinii_konkurs
Ela Prochowicz
08/04/2014

Konkurs EksMagazynu i Carinii

Mam dla Was kolejny konkurs! Do wygrania trzy pary butów Carinii. Obuwie Carinii wykonane jest z najlepszej jakości naturalnych skór polskich oraz włoskich, charakteryzujących się różnorodnością barw. W sam raz na wiosnę

Co trzeba zrobić, żeby otrzymać jedną z trzech par butów z najnowszej kolekcji Carinii? Tym razem zapraszamy do zabawy w stylistkę – wejdź na stronę www.carinii.com.pl i przygotuj wiosenną stylizację w formie JPG z dowolną parą butów w roli głównej. Dobierz ubrania, dodatki i wyślij nam swoją propozycję.  Propozycje prosimy wysyłać na adres mailowy: redakcja@eksmagazyn.pl do 23.04.2014 do północy z dopiskiem „Konkurs – Carinii”.

O Carinii

Firma Carinii wypuszczając modele butów, korzysta z pomocy włoskich stylistów i projektantów obuwia. Dzięki temu myśli o każdej kobiecie, bo pomimo, że mamy podobne gusta, to jednak każda z nas jest inna. Kolekcja na tegoroczną wiosnę – lato 2014  obfituje w bogaty wybór fasonów, przede wszystkim botków z wysoką jak i niską cholewką czy sandałków na płaskim obcasie oraz lekkiej koturnie. Są to modele dedykowane zarówno młodym kobietom, które lubią bawić się modą, a także dojrzałym, ale pełnym wigoru paniom, które mają swój styl i wiedzą za czym mają podążać w każdym sezonie.
Obuwie Carinii jest wykonane z najlepszej jakości naturalnych skór polskich oraz włoskich, charakteryzujących się różnorodnością barw. Tak jak nieodłączną częścią świata mody są brązy, beże i kontrastujące ciepłe i zimne kolory, tak marka Carinii staje się prekursorem tych elementów na polskim rynku. Mocne połączenie czerwieni z kontrastującą czernią oraz duet ciemniejszych kolorów z jasnymi odcieniami brązu i beżu dają wybuchową mieszankę stylu  i klasę samą w sobie.

Regulamin konkursu

1. Fundatorem nagrody jest firma Carinii. Nagroda to trzy pary butów dla trzech Czytelniczek (dla każdej po jednej parze) z najnowszej kolekcji Carinii .
2. Organizatorem konkursu jest EksMagazyn.
3. Osoby zgłaszające się do konkursu wyrażają jednocześnie zgodę na bieżącą publikację prac konkursowych na portalu www.eksmagazyn.pl oraz stronach fanowskich firmy Carinii i EksMagazynu na Facebooku.
4. Jeden autor może zgłosić tylko jedną pracę konkursową.
5. Dostarczenie nagrody odbędzie się w ciągu 7dni od daty zgłoszenia danych adresowych  przez zwycięzcę.
6. Konkurs trwa od 09. 04.2014 do 23. 04.2014. Ogłoszenie wyników nastąpi dnia 24.04.2014 na stronie www.eksmagazyn.pl

ikona_carinii_konkurs
ikona_carinii_konkurs

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.