traveller_sezam_ikona
Ela Prochowicz
07/07/2014

Konkurs EksMagazynu i firmy Sezam

Mamy dla Was pierwszy wakacyjny konkurs – do wygrania pięć łańcuszków Happy w komplecie z praktycznymi podróżnikami na biżuterię ufundowanych przez Salony Jubilerskie Sezam. Zapraszamy do zabawy!


Każda kobieta uwielbia piękną i oryginalną biżuterię, a taką oferuje firma Sezam. Co zrobić, żeby stać się posiadaczką jednego z pięciu zestawów konkursowych? Wystarczy wejść na stronę  www.jubilersezam.pl, wybrać dowolny rodzaj biżuterii, który kojarzy się Wam z podróżowaniem, urlopem i letnią beztroską i napisać, w jakich wakacyjnych okolicznościach założyłybyście tę biżuterię?
Na odpowiedzi czekamy do poniedziałku, 14 lipca do północy. Odpowiedzi prosimy wysyłać drogą mailową na adres: redacja@eksmagazyn.pl. Nagrodzone odpowiedzi opublikujemy na naszej stronie www.eksmagazyn.pl 15 lipca.

O firmie Sezam
Sklep Jubilerski „SEZAM” to firma istniejąca od 1994 r. Jej założyciele, Barbara i Bogdan Buczek, zapragnęli stworzyć nową jakość sklepów jubilerskich pozwalających każdemu poczuć się pięknie i wyjątkowo, za przystępną cenę. Nieustanna dbałość o jakość i różnorodność oferowanej biżuterii została szybko doceniona przez klientów. By jak najlepiej zaspokoić Ich oczekiwania, otwierały się stopniowo kolejne salony jubilerskie „SEZAM”. Obecnie jest ich jedenaście, wszystkie znajdują się w południowej części województwa małopolskiego.Współpracujemy z producentami biżuterii w Polsce oraz za granicą (Niemcy, Włochy, Hiszpania, Szwecja, Turcja, Izrael, Korea oraz Chiny). Prowadzimy własny import tylko pod kątem naszych sklepów. Od dużych sieci jubilerskich różnimy się indywidualnym podejściem do potrzeb klientów. W naszych sklepach, jak w baśniowym skarbcu SEZAMIE, są różnorodne i niepowtarzające się precjoza – w każdym sklepie klienci znajdą inne pojedyncze wzory biżuterii.
Regulamin konkursu
1. Fundatorem nagrody jest firma Sezam. Nagroda to pięć zestawów biżuterii o wartości 100 zł (łańcuszek Happy + praktyczny podróżnik na biżuterię).
2. Organizatorem konkursu jest EksMagazyn.
3. Osoby zgłaszające się do konkursu wyrażają jednocześnie zgodę na bieżącą publikację prac konkursowych na portalu www.eksmagazyn.pl oraz stronach fanowskich firmy Sezam i EksMagazynu na Facebooku.
4. Jeden autor może zgłosić tylko jedną pracę konkursową.
5. Dostarczenie nagrody odbędzie się w ciągu 14 dni od daty zgłoszenia danych adresowych  przez zwycięzcę.
6. Konkurs trwa od 07. 07.2014 do 14. 07.2014. Ogłoszenie wyników nastąpi dnia 15.07.2014 na stronie www.eksmagazyn.pl.
traveller_sezam_ikona
traveller_sezam_ikona

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.