nessi_konkurs_ikona_www
JJ
23/09/2013

Konkurs EksMagazynu i Nessi!

Jesień w pełni, wyciągamy z szaf ciepłe płaszcze i swetry, i choć aura nie zawsze zachęca do spacerów, mamy dla Was niespodziankę. Wspólnie z marką Nessi zapraszamy do zabawy, z której można wyjść…z nową parą eleganckich i wygodnych butów z najnowszej kolekcji „Get the look”

Nessi ufunduje nagrody dla trzech Czytelniczek (dla każdej po jednej parze butów w wybranym rozmiarze i fasonie). Co trzeba zrobić, żeby wziąć udział w konkursie? Wejdź na stronę Nessi (www.nessi.com.pl), znajdź buty z najnowszej kolekcji, które zachwycają Cię najbardziej i napisz o trzech miejscach, w które poszłabyś w tym właśnie modelu butów! Te odpowiedzi, które Redakcja uzna z najciekawsze, nagrodzimy parą wspaniałych butów! Odpowiedzi prosimy przesyłać na adres: redakcja@eksmagazyn.pl do północy 30 września.

Regulamin konkursu:
1. Fundatorem nagrody jest marka Nessi. Nagroda to trzy pary butów dla 3 nagrodzonych czytelniczek (po jednej parze dla 1 osoby).
2. Organizatorem konkursu jest EksMagazyn.
3. Osoby zgłaszające się do konkursu wyrażają jednocześnie zgodę na bieżącą publikację prac konkursowych na portalu www.eksmagazyn.pl oraz stronach fanowskich marki Nessi i EksMagazynu na Facebooku.
4. Jeden autor może zgłosić tylko jedną pracę konkursową.
5. Dostarczenie nagrody odbędzie się w ciągu 30 dni od daty zgłoszenia danych adresowych  przez zwycięzcę.
6. Konkurs trwa od 23.09.2013 do 30.09.2013.

nessi_konkurs_ikona_www
nessi_konkurs_ikona_www

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.