nessi_ikona
Redakcja
01/10/2013

Konkurs EksMagazynu i Nessi: finał

Drogie Czytelniczki, dziś rozstrzygnięcie konkursu, w którym do wygrania były trzy pary skórzanych kozaków Nessi z najnowszej, jesienno-zimowej kolekcji Get by Look. Jak zwykle zaskoczyłyście nas pomysłowymi i żartobliwymi propozycjami

Firma Nessi ufundowała nagrody dla trzech Czytelniczek (dla każdej po jednej parze butów w wybranym rozmiarze i fasonie).  Zadanie konkursowe polegało na wyszukaniu na stronie Nessi (www.nessi.com.pl) ulubionych butów z najnowszej kolekcji i napisaniu o trzech miejscach, w które poszłoby się w tym właśnie modelu butów! Poniżej publikujemy nagrodzone opisy.  Z ich autorkami skontaktujemy się drogą mailową.

Nagroda nr 1 – Pani Karina
Zakochałam się od 1 wejrzenia w butach 44103 coniak 92 (rozmiar 37). Poszłabym w nich o poranku na skąpaną rosą polanę, mijając upojnie pachnące krzaki bzu i dzikiej róży…Pobiegłabym na molo zobaczyć, jak promienie czerwonego słońca leniwie wpadają w toń zatoki. Powoli stąpałabym przez cichy, oświetlony małą lampką księżyca las, słuchając o czym szepczą stare drzewa…Kto powiedział, że zawsze musimy chodzić utartymi szlakami? Buty Nessi zachęcają do wyprawy w nieznane! Tam, gdzie wzywa nas kobieca natura, ciekawość świata
i nieustanne poszukiwanie szczęścia.

Nagroda nr 2 – Pani Małgorzata
Butki 43703 brąz 91 (r. 40) to niezła parka. Można w nich brykać cały dzień!!! Czy pasujemy do siebie? Wierzę, że tak! I mam trzy pomysły na to, gdzie i jak to sprawdzić. Najpierw na kawie z koleżankami z pracy, które docenią ich gładką skórę i wspaniały kolor, potem na spacerze z siostrzeńcem, gdzie w czasie gonitwy po parku, przetestuję ich wygodny krój, a na koniec, na romantycznej kolacji, w trakcie której ON oczarowany zostanie smukłym krojem moich butów. Tak bardzo oczarowany, że nie będzie mógł doczekać się, kiedy sprezentuje mi następną wygodną, szykowną i sEKSowną parę od Nessi!!!

Nagroda nr 3 – Pani Żaneta

Model 43703 czarny 91 (rozmiar 38) wprawia mnie w stan nieważkości. Merkury, Wenus, Mars – w te 3 miejsca poszłabym w czarnych kozakach Nessi. Są po prostu kosmiczne, nieziemskie i odlotowe!

Zwyciężczyniom gratulujemy!!! Pozostałym Czytelniczkom dziękujemy za udział w zabawie!!! Już niebawem następny konkurs we współpracy z marką Nessi!!!

nessi_ikona
nessi_ikona

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.