incarico_ikona
Redakcja
27/03/2014

Konkurs Incarico i EksMagazynu

Wygodna i zmysłowa bielizna to coś, o czym marzy każda kobieta. Mamy dla Was konkurs, w którym do wygrania są bony na zakupy w sklepie Incarico.pl specjalizującym się w projektowaniu biustonoszy dla pań noszących większe rozmiary. Zapraszamy do zabawy!

Zadanie konkursowe:

Wejdź na stronę www.incarico.pl, zobacz najnowszą kolekcję biustonoszy i odpowiedz na pytanie: W jakim największym rozmiarze można zamówić biustonosz soft CYTRYNA? Odpowiedzi prosimy przesyłać na adres mailowy: redakcja@eksmagazyn.pl do północy 31 marca, z dopiskiem konkurs Incarico. Wyniki ogłosimy w portalu www.eksmagazyn.pl we wtorek 1 kwietnia.  Nagroda to dwa bony o wartości 200 zł na zakupy w sklepie on line Incarico.pl. Udanej zabawy!


O firmie Incarico

Incarico to marka stworzona dla kobiet, które chcą poprawić swoją wygodę stawiając na jakość.
Zajmujemy się projektowaniem i wykonaniem biustonoszy dla Kobiet z dużym biustem nie zaniedbując innych sfer kobiecego ciała. Naszą misją jest pomoc Paniom o nietypowych rozmiarach, gdzie różnica obwodu do miseczki nie ogranicza w projektowaniu. Oferujemy biustonosze o miękkich i usztywnianych miseczkach oraz figi, koszulki i body.
Codziennie dobieramy bieliznę Paniom, które straciły nadzieję na komfort i estetyczny wygląd swoich piersi. Powstające kolekcje Incarico dają ogromny wybór spośród wielobarwnych modeli, które cieszą nie tylko oko.
Cechujemy się profesjonalnym podejściem do każdej klientki, fachowo doradzamy podczas doboru słuchając wszelkich uwag, które do tej pory stanowiły problem dla Pań o dużym biuście.

Gama produktów marki Incarico do nabycia na:

www.incarico.pl

oraz w Salonie Bielizny Rosario Lingerie gdzie również zajmujemy się profesjonalnym bra-fittingiem.
Poznań
Ul. Długa 14

Godziny otwarcia:
10.00-19.00 Poniedziałek -Piątek
10.00-19.00 Sobota

W najnowszej kolekcji marki znalazła się bielizna w soczystych, wiosennych, optymistycznych kolorach i dziewczęcym wdzięku. Nie zabrakło też zmysłowych, seksownych kompletów w czerni i eleganckiej, klasycznej bieli.

Zobacz więcej w sklepie on line – www.incarico.pl

Regulamin konkursu:

1. Fundatorem nagrody jest firma Incarico. Nagroda to dwa bony dla dwóch nagrodzonych czytelników (każdy o wartości 200 zł).
2. Organizatorem konkursu jest EksMagazyn.
3. Osoby zgłaszające się do konkursu wyrażają jednocześnie zgodę na bieżącą publikację prac konkursowych na portalu www.eksmagazyn.pl oraz stronach fanowskich firmy Incarico i EksMagazynu na Facebooku.
4. Jeden autor może zgłosić tylko jedną pracę konkursową.
5. Dostarczenie nagrody odbędzie się w ciągu 2 dni od daty zgłoszenia danych adresowych  przez zwycięzcę.
6. Konkurs trwa od 27.03.2014 do 31.03.2014.

incarico_ikona
incarico_ikona

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.