kolczykikonkurs
Kolczyki, które można wygrać w konkursie EksMagazynu i Kami Glamour
Redakcja
27/06/2012

Konkurs! Wygraj kolczyki Kami Glamour

Odpowiedz na pytanie ” Z jakim wakacyjnym miejscem kojarzy ci się biżuteria Kami Glamour?” i wygraj piękne kolczyki z najnowszej kolekcji firmy!

Ciepłe dni zachęcają nas do zakładania fantazyjnych, efektownych naszyjników, korali, kolczyków czy bransoletek. Niektóre z nas bez ozdób w uszach czy na szyi czują się jakby były nagie. Starannie dobrana, kobieca biżuteria jest „kropką nad i”  każdego stroju. My jesteśmy fankami biżuterii Kami Glamour tworzonej przez krakowską artystkę Agnieszkę Sordyl-Gąskę. Mamy dla Was niespodziankę – w naszym  konkursie można wygrać kolczyki prezentowane na zdjęciu. Wystarczy odpowiedzieć na pytanie: „Z  jakim wakacyjnym miejscem kojarzy Ci  się  biżuteria Kami Glamour?” i wysłać odpowiedź do północy 30 czerwca na adres: redakcja@eksmagazyn.pl. Autorka najciekawszego uzasadnienia otrzyma kolczyki z najnowszej kolekcji projektantki. 1 lipca ogłosimy zwycięzców konkursu.

Zapraszamy do przeczytania wywiadu z Agnieszką Sordyl-Gąską.

EksMagazyn: Jak zdefiniuje pani markę Kami Glamour?
Agnieszka Sordyl – Gąska: Nazwa KAMI Glamour pochodzi od słowa KAMI wywodzącego się z mitologii japońskiej.
Jest synonimem rzeczy, które posiadają ponadprzeciętną moc i właściwości budzące podziw. W szczególności odnosi się to do minerałów. W tworzonej przeze mnie biżuterii wykorzystuję naturalne kamienie i staram się uchwycić ich barwę, fakturę oraz kształt. W biżuterii KAMI Glamour kobieta jest pełna blasku ( glamour), podkreślającego jej piękno i atrakcyjność.

Od kiedy zajmuje się pani tworzeniem biżuterii?
Biżuterię projektuję od około 5 lat. Natomiast markę KAMI Glamour wprowadziłam na rynek 8 miesięcy temu. Ta pasja jest związana z moimi wieloletnimi zainteresowaniami geologicznymi, bowiem już w wieku 6 lat gromadziłam kamienie i minerały poznając ich genealogię, właściwości oraz sposoby wydobywania. Każdy kamień ma swoje szczególne piękno i historię.

Skąd czerpie pani inspiracje i jak pani pracuje?
Inspiracją w projektowaniu biżuterii jest otaczający mnie świat. W najnowszej kolekcji czerwono – pomarańczowej, inspiracją były owoce jarzębiny, w kolekcji „Eden gardens” wykorzystałam kapsle, bowiem ich faktura przypomina płatki róży. Zatem, we wszystkim co nas otacza, można znaleźć coś unikalnego, trzeba tylko uważnie patrzeć i dostrzegać ukryte piękno. Większość moich projektów powstaje spontaniczne, np. w tramwaju, pociągu czy w czasie spacerów.

Tworzy pani biżuterię, która zachwyca zarówno nastolatki, jak i dojrzałe kobiety. Gdzie tkwi tajemnica?
Tajemnica biżuterii KAMI Glamour tkwi w magicznej mocy kamieni i noszących je kobiet.

Co poleciałaby pani kobietom na lato? Jakieś wyjątkowe kamienie, kolory, fasony?
W sezonie letnim 2012 roku polecam zabawę kolorem i formą, zestawianie kontrastujących barw, np. zielonego i fioletowego czy pomarańczowego z turkusowym i czerwonym. Taka biżuteria nada nowe życie naszej garderobie i sprawi, że doskonale wpiszemy się w panujące trendy. Projektując najnowszą kolekcję „Colors of life” wykorzystałam pełną paletę barw, w której każda z nas znajdzie coś dla siebie.

kolczykikonkurs
kolczykikonkurs

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.