Plaza-Zaproszenie
Ela Prochowicz
01/09/2013

Kraków jest FIT!

Już 8 września Jacek Bilczyński zaprasza wszystkich krakusów, aby razem z nim zadbali o zdrowie. O godz. 17. w Klubie Plaża zacznie się wielki otwarty trening z najseksowniejszym mężczyzną w Polsce!

Razem z Jackiem w Klubie Plaża 8 września będzie ćwiczyła aktorka i miłośniczka aktywnego trybu życia – Joanna Jabłczyńska!

To będzie najgorętsza niedziela września!

Jacek jest autorem książki „FIT jest sexy!”, która, wydana nakładem Wydawnictwa PressFactory w maju 2013 r., sprzedała się już w ponad 40 tysiącach egzemplarzy, trenuje gwiazdy i celebrytów, stale gości w programach telewizyjnych TVP otaz TVN, a na co dzień jest właścicielem najpiękniejszego męskiego ciała w Polsce – jak pisały o nim magazyny: Sukces, EksMagazyn, portale Interia i Onet, a także Gazeta Wyborcza.

- Zdrowy styl życia jest dla każdego, a ćwiczenia i dbanie o siebie to sama przyjemność i to chcę pokazać 8 września w Krakowie – mówi Jacek, choć dodaje, że trening będzie wyzwaniem, bo pracuje nad nim od kilku tygodni. Mimo to postara się, by ćwiczyć mógł każdy – i ci ze wspaniałą kondycją i ci, którzy przygodę z aktywnością dopiero rozpoczynają. – Zapraszam wszystkich krakowian na zdrowe popołudnie, będziemy ćwiczyć, rozmawiać o zdrowym odżywianiu i świetnie się bawić!

Partnerem wydarzenia jest marka Under Armour, która wspiera dbanie o kondycję i zdrowy styl życia!

Niespodzianki dla każdego Gościa w tym dniu przygotowały: Firma Konspol, która również dba o to, by jej produkty służyły osobom dbającym o linię oraz Salon Odrodzenie, który tego dnia właśnie w Klubie Plaża będzie świętował wejście w pełnoletność, czyli swoje 18. urodziny! Z tej okazji nikt nie wyjdzie z Plaży z pustymi rękoma, a dodatkowo na loterii wizytówkowej rozlosujemy dziesiątki wspaniałych nagród od Partnerów eventu. Będą to: wysokiej klasy sprzęt do ćwiczeń, odzież sportowa, bielizna sportowa, karnety do klubów fitness, wspaniałe kosmetyki i zbiegi i wiele, wiele innych niespodzianek!

Już 8 września widzimy się w Klubie Plaża! Załóżcie wygodne buty, sportowy strój i ćwiczcie razem z nami! Startujemy o godz. 17!

Zapraszamy całe rodziny – dla rodziców, którzy pojawią się ze swoimi pociechami mamy wspaniałą informację – dla Waszych Maluszków mamy specjalny kącik zabaw!

Pokażmy całej Polsce, że Kraków jest FIT!

Zgłaszajcie chęć udziału na adres: imprezy@eksmagazyn.pl!


Plaza-Zaproszenie
Plaza-Zaproszenie

Komentarze Dodaj komentarz (1)

  1. Ewcia 01/09/2013 20:39

    CytujSkomentuj

    o taaak, w końcu trening Jacka!!! cudowny pomysł!

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.